Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718729

Klienditeenindaja Jüri teenindusjaamas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame Sind, kui sarnaselt meiega:

  • meeldib Sulle pakkuda klientidele silmi särama löövat teenindust,
  • hoolitseda kauni ning praktilise kaupade väljapaneku eest ning valmistada toitu
  • naudid tööpäevi, mis on toimekad ning mööduvad ruttu.

Ootused kandidaadile

  • töökus, puhkus ja korrektsus on Sulle eluviisiks

  • hoiad oma kliente ja töökaaslasi nagu oma lähedasi

  • usud, et lahenduse leiab alati ja meeskonnas peitub jõud

  • Sulle sobib kuu jooksul töötada 3-4 öövahetuses.

Ettevõte pakub

Saad töötada rõõmuga, sest:

  • Sul on kindel töö ja stabiilne sissetulek
  • töögraafiku koostamisel arvestame päriselt Sinu vajadustega
  • pere on meile oluline - tähtsamate peresündmuste puhul saad tasustatud vaba päeva
  • kütus ja toit on Sulle VIP hinnaga
  • Sul on töökaaslased, keda saad alati usaldada
  • tunned end olulise lülina kogu meeskonnas

Jüri teenindusjaam asub: Bensiinijaama tee, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa

Tööle sõidu kompenseerime.

Lisainfo

Lisainfo 521 5652
Kandideeri läbi CV Keskuse või lae oma CV üles www.terminaloil.ee

Vestlustega alustame kandideerimisprotsessi käigus. Kuulutus on aktiivne kuni uue tiimiliikme leidmiseni. Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#718729

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. august 2021
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2021

Terminal on kütuse jae- ja hulgimüüja ning kuulub 100% eesti kapitalile. Oleme ainulaadsemaid ettevõtteid Eesti kütuseturul – omame kõiki tarneahela lülisid alates kütusetsisternide ja -tankerite sisenemisest Eestisse ning lõpetades vedelkütuse toimetamisega lõpptarbija autopaaki - oleme Eesti Kütusepank.

Meie 13 teenindusjaama on tuntud sõbralike teenindajate, kvaliteetse kütuse, suurepärase kohvi ning maitsvate toitude poolest.

Oleme Eesti Vabariigi aastatepikkune partner riiklike vedelkütusereservide hoiustamisel. Kärkna vetelkütuseterminal on Eesti siseturul üks suuremaid ja Lõuna-Eesti regioonis ainulaadne - mahutipargi kogumahutavus on 60 000 m³.

Vaata rohkem