Kliendid meist

CV Keskusesse on koondunud suurim arv tööotsijaid ja tööpakkujaid üle Eesti. Oleme siiralt tänulikud kõikidele oma koostööpartneritele, klientidele ja kasutajatele. Tänu Teie panusele ja usaldusele on CV Keskus antud hetkel kindel turuliider Eesti värbamisturul. Kavatseme seda rolli ka edaspidi suure vastutustundega kanda.

Käesolevalt lehelt leiab CV Keskuse meeskond igapäevaselt motivatsiooni, mis aitab meil eesmärkide nimel edasi pürgida ja arendada Eesti populaarseimat tööportaali veelgi kasutajasõbralikumaks.

 

Raul (leidis töö tänu CV Keskuse värbamisosakonnale)

"Suur tänu! Nii asjalikku informatsiooni ei ole ma mitte kunagi saanud.
Kui kõik konsultandid oleksid teie sarnased, siis vist töötuid ei oleks."


Aivi Kullama, ABB AS Talent Acquisition Manager

ABB

"Oleme saanud CV Keskuse konsultantidelt alati kiire, asjakohase ja professionaalse tagasiside. Kui oleme esitanud omapoolseid soove ja ettepanekuid, siis on neid alati arvesse võetud. " 

 

Krista Laever, Kalev AS ja Põltsamaa Felix AS personalidirektorKalev AS

"CV Keskuse klienditeenindus on alati abivalmis ja toetav – koos leiame häid lahendusi. CV Keskus on meie põhiline elektroonilise otsingu kanal, kuhu paneme üles kõik oma tööpakkumiskuulutused. Sealt leiavad tööotsijaid meid hõlpsasti üles."

 

IF'i personaliosakond, If P&C Insurance ASIF

"CV Keskusega saame võtta rahulikult ja olla kindlad, et parimad kandidaadid tulevad just siit."

 

Polina Lutsevitš, Eesti Energia AS värbamise ja järelkasvu koordinaatorEesti Energia

„Ühe suurima tööandjana Eestis ja seda eriti just Ida-Virumaal, saame olla kindlad, et koostöös CV Keskusega jõuavad meie tööpakkumised alati õigete inimesteni. Loome koos uue energia!"

 

Janne Lõhmus-Oselein, Stockmann AS personalispetsialistStockmann

„CV Keskus on viinud meid kokku paljude tublide kandidaatidega, kellest tänaseks on saanud meie toredad kolleegid! Aitäh, CV Keskus – olete meile suureks abiks sobivate kandidaatide leidmisel!“

 

Indrek Sarjas, AS G4S Eesti personalijuhtG4S

"CV Keskus on meie peamiseks partneriks personali värbamisel olnud juba aastaid. Nende trumpideks on suur aktiivsete tööotsijate baas ning lihtne veebikeskkond kuulutuse lisamiseks ja kandideerijate haldamiseks. Personaalse halduriga leiavad ka kõige keerulisemad mured ja soovid kiire lahenduse."

 

Keiu Kiisler, Circle K Eesti AS HR Business PartnerCircle K

"CV Keskus on olnud meie pikaajaline ja usaldusväärne koostööpartner. Oluliselt eristub CV Keskus suurepärase klienditeeninduse poolest – meie vajadused on alati arvesse võetud, info liigub operatiivselt ja leitakse mõlemale poolele sobiv lahendus. Teenuste kasutamine on arusaadav ja lihtne. Partner, kes hoolib ja keda võib usaldada, on kõige väärtuslikum."

 

Liia Rentik, AS Eesti Liinirongid personalijuht AS Eesti Liinirongid

"Oleme CV Keskusega teinud koostööd ligi 10 aastat. Teenindus on alati olnud kliendisõbralik, kiire, abivalmis ja vastutulelik. CV Keskuse kaudu oleme leidnud oma ridadesse mitmeid pikaajalisi ja häid töötajaid."

 

Nele Leppik, AS Olerex personalispetsialist Olerex

"CV Keskus on olnud seni parim otsingu kanal, kust oleme leidnud sobivaid kandidaate."

 

Külliki Rannu, TNS Emor küsitluspersonali juht Kantar EMOR

"Kõigi minu personali vallas töötatud aastate jooksul olete esimene konsultant, kelle ühendusevõtud on sisukad ja oskuslikult kliendi kasu silmas pidavad. Tänan meeldiva koostöö eest!’’

 

Kristi Aasa, Selver AS personalispetsialist Selver AS

"Oleme Selveri personaliosakonnas CV Keskuse portaaliga rahul, sest kasutame kõige enam just seda keskkonda leidmaks enda ridadesse uusi häid töötajaid. Küsimuste või probleemide tekkides on lahenduste leidmine olnud alati kiire, meeldiv ja sujuv. Loodame ka tulevikus teha head koostööd!"

 

Janno Isat, Viasat AS värbamisspetsialist Viasat

CV Keskust on tööandjatel lihtne ja loogiline kasutada ning portaal on atraktiivne ka tööotsijatele! Seetõttu oleme juba aastaid CV Keskust kasutanud ja jätkame kindlasti produktiivset koostööd ka edaspidi!

 

Anastasija Zubov, Premier Restaurants Eesti OÜ / McDonald's HR ConsultantPremier Restaurants Eesti OÜ / McDonald's

"CV Keskus on meie peamine partner, kui on tegemist uute töötajate otsimisega Eestis. Enamike McDonald´s uute tiimikaaslastega oleme kohtunud just CV Keskuse kaudu. CV Keskuse kliendihaldurid pakuvad alati kõige tõhusamaid lahendusi ja uusi koostöövõimalusi." 

 

Contimer OÜ personali osakondContimer OÜ

"CV Keskuse teenindus on professionaalne, meeldiv ja kiire."

 

Kadri Hein, Transcom Eesti OÜ HRATranscom OÜ

"CV Keskuses tasub olla, sest see on tööotsijate seas väga populaarne. Siin jääme paljudele meie valdkonna vastu huvi tundvatele inimestele silma."

 

Sirli Sillaste, Viimsi Peetri Pizza juhatajaPeetri Pizza

"Kui mul oleksid volitused, annaksin kindlasti "Parim teenusepakkuja" karika CV Keskusele."

 

Kristjan Teder, Tallinna Üliõpilaskondade Ümarlaua juhatuse esimeesTallinna Üliõpilaskondade Ümarlaud

"Tänu CV Keskuse kliendihaldurile hakkas meie kuulutus saama ka reaalseid tulemusi. Super teenindus!"

 

Ketlin Jundas, Work & Travel projektijuhtWork & Travel

"Koostöö CV Keskusega on olnud ainult positiivne. Kiire reageerimine töötajate poolt, kasutajasõbralik veebikeskkond ja personaalne lähenemine on just see, miks Work & Travel OÜ teeb koostööd CV Keskusega ja seda kindlasti ka edaspidi."

 

Marko Ehrberg, Loo Autokeskus OÜLoo autokeskus

"Usaldusväärne, toetav ja abivalmis partner personaliotsingutel."

 

VIP tööpakkumised