2023-08-23 14:48:55

Karjäärihoroskoop

16.06.2016

 

Jäär (21.märts – 20.aprill)

Jäärad on tavaliselt üsna tugeva iseloomuga, entusiastlikud ja armastavad inimestega konkureerida. Jääradele ei meeldi kaotada. Jäära tähtkujus sündinud inimestele meeldib olla juht ja alustada uusi projekte. Juhtidena oskavad häid ideid välja pakkuda. Jäärad on kolleegide poolt austatud, sest nad on positiivsed ja julgustavad teisi oma tegemistes.

Peamised omadused: entusiastlik, tähelepanelik, loominguline, tahtejõuline.

Sobilikud ametikohad: raadio või TV saatejuht, giid, börsimaakler, müügiesindaja, poliitik, päästetöötaja, sõjaväelane, meigikunstnik.

Töö, mida tuleb vältida: detailne töö kontorilaua taga.

   
Zodiako ženklas jautis

Sõnn (21. aprill-21.mai)

Enamikele Sõnnidele meeldib stabiilsus. Samas on nad võimelised kõvasti töötama teatud hüvede saamisel – hea tasu, puhkus, töö turvalisus. Otsustusvõimelisus, kannatlikkus, ausus, järjekindlus – tänu nendele isikuomadustele on Sõnnid väga head meeskonnaliikmed ja väga usaldusväärsed inimesed. Sõnnidel on nõrkus ilusate asjade suhtes ja neile meeldib töötada lilledega, juveelidega ja luksusesemetega. Sõnnid on tuntud selge ja valju hääle poolest ja seetõttu sobivad nad hästi diktoriteks, vastuvõtjateks ja kõnelejateks.

Peamised omadused: otsustuskindel, töökas, lojaalne, kannatlik, aus, pisut kangekaelne.

Sobilikud ametikohad: parfümeeria osakonna töötaja, disainer, florist, puutööline, kokk, juhiabi, õpetaja, advokaat, insener, antiikasjade müüja.

Töö, mida tuleb vältida: kõiki töid, mis hõlmavad liiga palju finantsriski.

   
Zodiako ženklas dvyniai

Kaksikud (22.mai – 21.juuni)

Kaksikute tähtkuju esindajatele meeldib teha tööd, mis on huvitav. Nad ei pelga töötada ka pingelises olukorras ja keskkonnas, mis muutub kiiresti. Pigem nad tüdinevad ruttu tööst, mis on igav ja rutiinne. Kaksikute tähtkujust inimestele sobib hästi töö, mis eeldab palju reisimist, liikumist ja sotsiaalvõrgustikku. Kaksikud on optimistlikud ja pulbitsevad energiast – neid tuleb julgustada ennast vabaks laskma, mitte piirama traditsiooniliste reeglitega.

Peamised omadused: taibukas, tark, kohanemisvõimeline, pisut kannatamatu.

Sobilikud ametikohad: korrespondent, ajakirjanik, meedia, turundus, arhitekt, õpetaja, börsimaakler, ilmateadustaja.

Töö, mida tuleb vältida: raske või maalähedane töö, mis on väga üksikasjalikult paika pandud.

   

Vähk (22.juuni – 22.juuli)

Kuna Vähk on sodiaagimärkide ema, on nad väga tundelised inimesed, kes sobivad hästi ametikohtadele, mis eeldavad kasvatamist ja hoolitsemist. See ei tähenda, et nad on head vaid laste kasvatamisel, vaid on ka head juhid. Vähid oskavad anda head nõu ja võtavad enda kanda kaitsva rolli. Lisaks oskavad nad vastutusega hästi toime tulla ja nad on loomingulised probleemide lahendamisel. Oskavad hästi kuulata ja neile lähevad korda teiste tunded, mured.

Peamised omadused: hooliv, intuitiivne, loov, sihikindel, vahel pisut tujukas.

Sobilikud ametikohad: psühholoog, sotsiaaltöötaja, terapeut, õpetaja, sisekujundaja, kinnisvaramaakler, jurist, juht.

Töö, mida tuleb vältida: isoleeriv töö, mis hõlmab pidevat järelvalvet ja kus puudub loovus.

   
Zodiako ženklas liūtas

Lõvi (23.juuli - 23. august)

Inimesed, kes on sündinud Lõvi tähtkujus, suudavad kõige tõenäolisemalt tuua ettevõttele edu ja kasumi, sest nad võivad olla head juhid. Lõvid töötad kõige paremini situatsioonides, kus nad on tähelepanu keskmes. Seega nad armastavad tööd, mis toob kaasa staatust ja võimu. Teiste jaoks võivad nad vahel olla pisut häirivad isiksused, kuid üldjuhul suudavad olukorda lahendada oma sarmiga. Lõvid säravad ametites, mis toovad välja nende dünaamilise isiksuse.

Peamised omadused: enesekindel, auahne, julge, iseseisev, loominguline, suuremeelne, spontaanne ja võimutsev.

Sobilikud ametikohad: direktor, poliitik, avalikud suhted, müügiesindaja, jutusaate juht, moelooja, laulja.

Töö, mida tuleb vältida: kõik töökohad, kus Sa ei saa olla tähelepanu keskpunktis.

   
Zodiako ženklas mergelė

Neitsi (24.august – 22.september)

Neitsi tähtkujus sündinud inimesi iseloomustab perfektsionism, seega nad saavad väga hästi hakkama ametites, mis nõuavad üksikasju ja orienteeritust. Nad suudavad asju hästi meelde jätta, eriti head on nad abstraktses mõtlemises, lisaks on nad väga korralikud ja kenad inimesed. Paljudele Neitsidele sobib töötamine teenindussfääris – Sa oleksid ilmselt väga rahul maniküürijaga või teenindajaga, kes on sündinud Neitsi tähtkujus. Samuti on kirjutamine, uurimine ja statistika Neitsi põhjaliku aju jaoks lihtne. Nendega on kerge suhelda ja sõbraks saada, sest nad on üldjuhul väga rõõmsameelsed. Neitsi tähtkuju esindajad on suutelised selgeks õppima palju võõrkeeli.

Peamised omadused: detailidele orienteeritud, analüüsivõime,töökas, kuid valiv.

Sobilikud ametikohad: tõlkija, toimetaja, kirjanik, kriitik, analüütik, detektiiv, insener, tehnik, õpetaja, bussijuht, majahoidja, programmeerija.

Töö, mida tuleb vältida: töökohad, kus tuleb suhelda erinevate inimestega, kes ei ole nii nõudlikud ja perfektsionistid.

   
Zodiako ženklas svarstyklės

Kaalud (23.september – 22.oktoober )

Kaalud – nad on hea väljanägemisega, sarmikad, lahked ja lõbusad inimesed. Neile meeldib teistele muljet avaldada. Nad oskavad hästi koostööd teha, seetõttu on neil head eeldused saada suursaadikuks või meeskonna juhiks. Kaalude tähtkuju esindajad on asendamatu, kui tegemist on klienditeenindusega telefoni teel. Kui Sa peaksid kunagi kokku puutuma Kaalude tähtkujus telefonioperaatoriga, siis teie vestlus läheb sujuvalt. Paljusid Kaalusid tõmbab ligi kunst ja nad on kõige tõenäolisemalt bändis juhtlauljaks.

Peamised omadused: diplomaatilised oskused, kunstilised oskused, intelligentne, rahulik.

Sobilikud ametikohad: nõunik, diplomaat, juht, juhendaja, korraldaja, projekteerija, läbirääkija, tantsija.

Töö, mida tuleb vältida: tavapärane töö, millel puudub loomingulisus.

   
Zodiako ženklas skorpionas

Skorpion (23.oktoober – 21.november)

Skorpionid on inimesed, kes suudava kõige paremini keskenduda tööle. Skorpionitel on olemas hea intuitsioon. Skorpionid vajavad oma iseseisvust ja tööandja usaldust. Intensiivsed, tundeküllased – just sellised on Skorpionid. Soovid pommi kahjutuks teha? Või kuidas on lood keerulise ajuoperatsiooniga? Usu, Sa vajad just Skorpoioni selle töö tegemiseks. Skorpionid suudavad blokeerida ettetulevaid takistusi, keskenduda ja tähelepanu suunata olulisele just nagu laserkiir. Nad on uudishimulikud ja on sageli kaasatud müsteeriumitesse. Pigem meeldib töötada omas rütmis ja oma stiilis.

Peamised omadused: dünaamiline, loov, leidlik, tugev tahe, motiveeritus.

Sobilikud ametikohad: kirurg, teadlane, hüpnootik, psühholoog, õpetaja, advokaat, investor, kindlustusmaakler, detektiiv, sobivad heategevuse organisatsioonid.

Töö, mida tuleb vältida: kõik, mis tundub pinnapealne või materialistlik.

   
Šaulys

Ambur (22.november – 22.detsember)

Amburi tähtkujus inimesed on täis energiat. Nad on otsustusvõimelised. Paljud amburid on spirituaalsed ja nende võimeid saab üle kanda töökohtadesse, mis on seotud keskkonnaga, loomadega, nõustamisega ja samuti usuga. Amburi tähtkujus sündinud inimestele meeldib reisida ja olla õues. Nad on meeldivad ja vaimukad töökaaslased ja oskavad hajutada pingelisi olukordi huumori ja taktitundega. Nad suudavad vältida stressirohkeid olukordi, kuid tüütu ja rutiinne töö võib tappa nende mõttevaimu.

Peamised omadused: filosoofiline, optimistlik, otsekohene, hea eneseväljendusoskus.

Sobilikud ametikohad: loomade dresseerija, piloot, stjuardess, sporditreener, koolitaja, tõlkija, giid, kohtunik, minister, politseinik, ettevõtja.

Töökoht, mida tuleb vältida: täistööajaga kontoritöö.

   
Zodiako ženklas ožiaragis

Kaljukits (22.detsember-20.jaanuar)

Kaljukitse tähtkuju esindajad on väga ambitsioonikad ja vajavad väljakutseid, et olla õnnelikud. Nad on otsustusvõimelised, kindlameelsed ja visad. Paljud Kaljukitsed armastavad võimu. Nad oskavad kehtestada reegleid ja hoiavad teisi õiges ajagraafikus. Kui Sa vajad, et töö oleks tehtud täpselt ja vastavalt standarditele, siis palka Kaljukits. Inimesed, kes on sündinud Kaljukitse tähtkujus, on väga kannatlikud ja nad võiksid teha palju, et saavutada soovitud eesmärk. Kaljukitsed armastavad järgida reegleid ning sageli julgustada ka teisi seda tegema.

Peamised omadused: ambitsioonikas, leidlik, kannatlik ja autoritaarne.

Sobilikud ametikohad: koolitaja, treener, arst, administraator, majandusteadlane, organisaator, ärijuht, president.

Töö, mida tuleb vältida: rahaliselt riskantne ja vastutav töö või amet, kus ei ole võimalusi karjääriredelil tõusmiseks.

   

Veevalaja (21.jaanuar-18.veebruar)

Veevalajad paistavad silma oma sõbraliku iseloomuga. Nad on tavaliselt uudishimulikud ja otsivad seiklusi. Veevalaja tähtkuju esindajatele sobib hästi mittetraditsiooniline töö. Veevalajad on sageli progressiivse ja futuristliku mõtlemisega.

Peamised omadused: hea analüüsioskus, tark, leidlik, sõbralik, iseseisev, vahel pisut kangekaelne.

Sobilikud ametikohad: teadlane, insener, leiutaja, veterinaararst, aednik, muusik, disainer, sotsiaaltöötaja, seikluslik reisijuht, piloot, astronaut.

Töö, mida tuleb vältida: vältida tuleks tavapäraseid töid, mis ei soodusta iseseisvat mõtlemist.

   
Zodiako ženklas žuvys

Kalad (19.veebruar-20.märts)

Kalad on tavaliselt kirglikud ja loomingulised inimesed, kellel on lisaks hea intuitsioon. Selle tähtkuju esindajad mõistavad hästi teisi inimesi ja ja oskavad anda head nõu. Kalad on pigem järgijad kui juhid. Sobivad sellised tööd, kus saab oma kujutusvõimet kõige paremini rakendada. Kalade tähtkujus inimesed on head visionäärid.

Peamised omadused: kaastundlik, intuitiivne, paindlik, kohati liiga tundlik.

Sobilikud ametikohad: psühholoog, füsioterapeut, meditsiiniõde, näitleja, artist, disainer, maalija, kirjanik, fotograaf, heategevuslikud organisatsioonid, spirituaalne maailm.

Töö, mida tuleb vältida: kõiki töid, mis on füüsiliselt või psühholoogiliselt kurnavad.