2023-08-23 14:48:55

CVKeskus.ee on Eesti Gasellettevõte 2019

14.02.2019

CVKeskus.ee on Eesti Gasellettevõte 2019

Eesti suurim tööportaal CVKeskus.ee pälvis Äripäeva poolt välja antud „Eesti Gasellettevõte 2019“ tiitli.

Gasellettevõtte tiitliga tunnustatakse igal aastal vähem kui 1% Eesti ettevõtetest, kes loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi (paindlikus, kiirus, julgus) ja kasvavad märkimisväärselt nii käibe kui ka kasumi poolest.

2019. aastal tähistab Eesti gaselliliikumine 19. sünnipäeva – täpselt nii kaua on Äripäev koostanud Gaselli TOP’i, korraldanud Gaselli Kongressi ja kirjutanud gasellfirmade käekäigust.

Gaselliliikumine väärtustab kiiresti kasvavaid ettevõtteid teadmises, et just nemad loovad igas riigis enim uusi töökohti, on paindlikud, kiired ja julged. Gaselliliikumine on pärit USA-st, termini autor on Ameerika majandusteadlane David Birch. Gaselliliikumist toetavad LHV , Markit ja TalTech Majandusteaduskond.

CVKeskus.ee on Eesti külastatuim tööportaal ja tööandjate eelistatuim personaliotsingu kanal. Täname kõiki koostööpartnereid ja kasutajaid, kes aitasid meil taaskord Gaselliettevõtte tiitli saavutada. Oleme Teile väga tänulikud, kuna tänu Teie usaldusele saame me iga päev töötada selle nimel, et igaühel oleks võimalik leida töö, mida ta tõeliselt teha soovib.

Eesti Gasellettevõte 2019 diplom