2023-08-23 14:48:55

CV Keskus soetas Leedu tööportaali cv.lt

27.03.2024

Eesti tehnoloogiaettevõte CV Keskus OÜ, mis arendab Baltikumis juhtivaid tööportaale ja kuulub Šveitsi meediaettevõttele Ringier AG, soetas populaarse Leedu tööportaali cv.lt, mis asutati 1999. aastal ja on spetsialiseerunud spetsialistidele suunatud tööpakkumistele.

Seni haldas ja arendas cv.lt tööportaali Leedu juhtiv äriuudiste meediaettevõte Verslo Žinios, mille enamusosalus kuulub Rootsi Bonnier News Group’le.

Tööportaali cv.lt soetamisega laiendab CV Keskus oma olemasolevat juhtivate tööportaalide portfelli Baltikumis, kuhu kuuluvad hetkel CVKeskus.ee tööportaal Eestis, CVMarket.lt tööportaal Leedus ja CVMarket.lv tööportaal Lätis. Tehinguga suurendab CV Keskus peamiselt Leedu turul oma teenuste valikut tööandjatele ja tööpakkumiste valikut töövõtjatele.

"CVMarket.lt tööportaali näol arendab CV Keskus praegu Leedus ühte populaarseimat tööportaali. Tööportaali cv.lt integreerimine meie olemasolevasse võrgustikku tugevdab veelgi meie kohalolekut Leedu tööturul ja suurendab oluliselt klientide võimalusi leida oma meeskondadesse tipptegijaid ning toob töövõtjateni suurema valiku atraktiivseid töövõimalusi,” kommenteeris tehingut CV Keskus OÜ tegevjuht Povilas Kytra.

Ringier AG rahvusvaheliste digitaalsete platvormide juht ja grupi juhatuse liige Axel Konjack: “Tööportaali cv.lt soetamisega tugevdab CV Keskus oluliselt oma turupositsiooni Leedus. Platvormide integreerimisel saame pakkuda veelgi kvaliteetsemat teenust nii tööandjatele kui ka töövõtjatele. See samm rõhutab Ringier AG tööportaalide portfoolio kasvustrateegiat ja ka pühendumust Baltikumi tööturgudele. Meie eesmärk on selge: tahame positsioneerida end Baltikumi tööportaalide ärivaldkonna tipus.”

Verslo Žinios UAB tegevdirektor Ugnius Jankauskas selgitas, et otsus müüa tööportaal cv.lt põhines Verslo Žiniose strateegial, mille eesmärk on keskenduda B2B meediale ja muudele digitaalsetele lahendustele, mis aitavad Leedu ettevõtetel oma konkurentsivõimet tõsta. "See samm võimaldab meil suunata oma tähelepanu ja ressursid oma toodete rahvusvahelisele arengule. Mul pole kahtlustki, et Leedu turul tuntud bränd cv.lt täiendab suurepäraselt CV Keskuse ja Ringieri tööportaalide portfelli Baltikumis ning klientidele pakutakse kõrgetasemelist teenust.”

CV Keskus OÜ on Eesti värbamistehnoloogia ettevõte, mis arendab juhtivaid tööportaale Baltikumis ja kuulub Šveitsi meediaettevõttele Ringier AG. CV Keskus OÜ arendab hetkel 3 populaarset tööportaali Baltikumis: CVKeskus.ee tööportaali Eestis, CVMarket.lv tööportaali Lätis ja CVMarket.lt tööportaali Leedus. Ettevõttes töötab 60 inimest, kes on keskendunud värbamis- ja tööotsinguplatvormide arendamisele ning innovatsioonile.

Ringier AG on Šveitsi meedia- ja tehnoloogiaettevõte. Grupi portfooliosse kuulub 140 ettevõtet 20-st riigist, mis arendavad ja haldavaid juhtivaid meediabrände ning digitaalseid platvorme ning portaale. Üle 80 protsendi ettevõtte ärikasumist pärineb grupi digitaalsetest äridest. See teeb Ringierist ühe juhtiva meediaettevõtte Euroopas. Pereettevõte on 190 aastat tuginenud ettevõtlikkusele, koostööle, innovatsioonile, usaldusele ja julgusele.

Verslo Žinios UAB on Bonnier News Groupi ettevõte, mis haldab Leedus äriuudiste veebilehte Verslo Žinios, õigusteabe portaali "Infolex", ettevõtete andmeportaali "Rekvizitai", digitaalset personalijuhtimise assistenti "Bond HR" ning korraldab erinevaid majandusteemalisi üritusi.