2023-08-23 14:48:55

6 põnevat kodukontori tööpakkumist

17.09.2021
Otsisime välja 6 vinget tööpakkumist, mille puhul saaksid kasvõi iga päev soovi korral mugavalt koduseinte vahel toimetada. Viska pilk peale!
 
AVP Stuudio OÜ tööpakkumine
TÕLK
AVP Stuudio OÜ

Oled kunagi ehk mõelnud, kui põnev oleks ühendada oma kirg filmide ja teleseriaalide vaatamise ning tõlkimise vastu? Tuleb välja, et selleks läheb Sul vaja vaid suurepärast eesti ja head inglise / vene keelt. Ja mis kõige vingem – oma tõlgitud tekste on Sul võimalik näha kodumaal kinosid väisates ja õhtuti teleka ees saateid vaadates.

• Projektipõhine töö
• Paindlik töögraafik
Vaatan tööpakkumist »

 
BALTIC HC SOLUTIONS OÜ tööpakkumine
ANDMEANALÜÜTIK
BALTIC HC SOLUTIONS OÜ

Excel, Word, andmeotsingud, statistika, eesti ja inglise keel – kõik need märksõnad kõnetavad Sind? Väga hea! Kui tahad teha endale meeldivat ja samal ajal tõeliselt tähendusrikast tööd, siis siin on hea võimalus. Just selle ettevõtte tegevustest sõltub näiteks see, kui ruttu uued innovatiivsed ravimid patsientideni jõuavad.

• E-R 9:00-17:00
• 1200 – 1600 €/kuus
Vaatan tööpakkumist »

 
Kontaktikeskus OÜ tööpakkumine
TELEFONIMÜÜGI KONSULTANT
Kontaktikeskus OÜ

Kas oled valmis uueks seikluseks? Sellel põneval teekonnal läheb Sul vaja eesti ja / või vene keelt, palju ambitsiooni tulemuste saavutamiseks ja oskust näha takistuste asemel võimalusi. Lisaks sellele, et saad iga päev oma suhtlemisannuse täis, kogud selle tööga ka hindamatut müügikogemust terveks ülejäänud eluks.
Vaatan tööpakkumist »

 
Studio Moderna OÜ tööpakkumine
KLIENDITEENINDUSE JA MÜÜGISPETSIALIST
Studio Moderna OÜ

150 oma ala spetsialisti ootavad juba pikisilmi Sind enda juurde, et koos kasvada ja uusi mäetippe vallutada. Sulle soovivad nad usaldada oma kõige tähtsama vara – püsikliendid. Sinu ülesandeks saabki rõõmustada kliente ja pakkuda neile telefoni teel suurepäraseid tööstuskaupu.

• 160 tundi kuus
Vaatan tööpakkumist »

 
ELANLU Commerce OÜ tööpakkumine
OTSINGUMOOTORI REKLAAMI SPETSIALIST
ELANLU Commerce OÜ

Lühendid nagu PPC, SEM, SEO ja ROI on Sulle hästi tuttavad? Tule aita välja töötada ja optimeerida kampaaniaid, juhi turunduseelarvet ning mõõda KPI-sid. Kui tunned ennast numbritega töötades mugavalt, oled analüütiline ja varemgi digiturunduses edukalt kätt treeninud, siis täpselt Sind otsitaksegi.

• Osaline tööaeg
• 7,5 – 12,5 €/tunnis
Vaatan tööpakkumist »

 
Infralink OÜ tööpakkumine
PEARAAMATUPIDAJA
Infralink OÜ

Kui oled oma töös iseseisev ja algatusvõimeline ning veedad suurima heameelega terved päevad dokumentide, aruannete, arvete ja maksete seltsis, siis siin on kohe kindlasti midagi just Sulle. Lisaks numbrite ja Excelitega tegelemisele, saad hoida vaimu värskena ka arendusprojektides osalemisega.

Kui peaksid aga vahel tundma kolleegidest puudust, siis oled alati avasüli oodatud nii Tallinna kui ka Tartu kontorisse tere ütlema.
Vaatan tööpakkumist »