Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #621930

Inventeerija - Rocca al Mare ja Lasnamäe BAUHAUS

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on rahvusvahelise ettevõtte BAUHAUS Rocca al Mare ja Lasnamäe kaubamajad. BAUHAUS otsib 2 - 4.11 toimuvale inventuurile lisaks oma kollektiivile usaldusväärseid abilisi.

Osaleda saab nii Rocca al Mare, kui ka Lasnamäe kaubamajas. Töö toimub järgnevatel ajavahemikel:

BAUHAUS Rocca al Mare - Kaeravälja tn 3, Tallinn
Laupäeval, 2.11.2019 orienteeruva algusega kell 17:00, lõppedes hiljemalt 23:00
Pühapäeval, 3.11.2019 algusega kell 8:00, lõppedes hiljemalt 12:00

BAUHAUS Lasnamäe - Tähesaju tee 8, Tallinn
Pühapäeval, 3.11.2019 orienteeruva algusega kell 9:30, lõppedes hiljemalt 23:00
Esmaspäeval, 4.11.2019 algusega kell 08:00, lõppedes hiljemalt 12:00

NB! TUNNIPALK 6.30 EUR bruto! Hea ühistranspordi ühendus!

Tööülesanded:
* Tootegrupi kaupa toodete ülelugemine
* Üleloetud toodete tähistamine
* Sisestamine süsteemi ja järelkontroll

Nõudmised kandidaadile

* Eesti keele oskus
* Täpsus
* Korrektsus
* Kohusetundlikkus

Kasuks tuleb
* Varasem inventeerimiskogemus

Ettevõte pakub

* Konkurentsivõimelist palka
* Tasuta toitlustamist BAUHAUSi poolt

Tööpakkumise number
#621930

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 6.3 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2019

Soome juhtiv personalirendi ja- otsingu ettevõtte Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta. Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit ja üle 17 000 renditöötaja. Eestis omab Staffpoint OÜ üle 10 aasta värbamiskogemust. Pakume erinevaid personaliteenuseid Eestis ja Soomes. Meie eelisteks on professionaalne kollektiiv ja pikaajaline kogemus rahvusvahelises värbamises ning mitmekülgne personaliteenuste valik. Meie peamisteks tegevusaladeks on:
Tööjõurent
Värbamisteenused
Personali hindamine
Personalihaldustarkvara
Muutuste juhtimine
Outsourcingu teenused
Oskusteabe juhtimine (Knowledge Management)

Vaata rohkem