Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #792317

HOOLDETEHNIK

CVKeskus.ee klient
Eesti
Link kopeeritud

Jatiina OÜ on Euroopa juhtivate põllumajanduslike haakeriistade AMAZONE ja KRONE ametlik esindaja Eestis. Lisaks põllumajandustehnika müügile pakub Jatiina ka müügijärgset konsultatsiooni ja hooldusteenust ning vajalikke kulu- ja varuosasid. Jatiina esindused asuvad Pärnumaal Põharas ja Tartus.

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on

  • Amazone ja Krone põllumajandustehnika hooldus- ja remonditööde teostamine
  • kliendisuhtlus

Ootused kandidaadile

Oskused kandidaadile

  • tehnika hoolduse ja remondi kogemus
  • eelnev töökogemus põllumajandustehnikaga
  • hea eesti keele ning ühe võõrkeele oskus (saksa,inglise või vene)
  • B-kategooria juhiload
  • arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus, pingetaluvus, koostöövalmidus, täpsus ja vastutustunne

Ettevõte pakub

  • ametialast väljaõpet ja tööks vajalikke koolitusi
  • häid töötingimus
  • kogenud kolleegide tuge
  • motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#792317

Info

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem