AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

HEEMP Eesti-Ungari Kultuuriselts

| |
Linn: Tartu, Tartu maakond
Aadress: Hurda 17
Firma koduleht: http://www.heemp.org/
130
HEEMP Eesti-Ungari Kultuuriselts
Linn: Tartu, Tartu maakond
Aadress: Hurda 17
Telefon: 56 470-615
Firma koduleht:  http://www.heemp.org/
Aktiveeri teavitus Väljas Lülita teavitus sisse ja anname Sulle märku, kui antud ettevõte on avaldanud uusi tööpakkumisi. Teavituskiri väljub kord nädalas.
Aktiveeri teavitus Väljas Lülita teavitus sisse ja anname Sulle märku, kui antud ettevõte on avaldanud uusi tööpakkumisi. Teavituskiri väljub kord nädalas.
Tööpakkuja tutvustus:

HEEMP Eesti-Ungari Kultuuriselts Alatskivil, maalilise loodusega kohas sai 2003. aasta kevadel kokku seltskond inimesi, et koos aega veeta ja end hästi tunda. Toimus ühe eesti silmapaistvama luuletaja Juhan Liivi mälestuseks korraldatud laager. Alatskivi kalmistul asub Juhan Liivi haud ja selle läheduses ka J. Liivi muuseum. Laagris said kokku mitme rahvuse esindajad: eestlased, ungarlased, udmurdid, venelased ja bulgaarlased. Just siis tekkis esimest korda mőte luua organisatsioon, mis ühendaks kokkutulnuid edaspidigi. Mőni aeg hiljem asutatigi HEEMP Eesti-Ungari Kultuuriselts. HEEMPi eesmärgiks on tutvustada Eestis Ungari kultuuri kőigis selle ilmingutes. Selts on seadnud enesele sihiks kajastada ka Eestis kőiki vähegi pőnevaid nähtusi ja suundumusi Ungari kultuuriruumis. Samuti peab HEEMP tähtsaks isiklikke kontakte, sidet, mis pőhineb tőelistel kogemustel. Kaks korda on Tartus toimunud Ungari Filmi Päevad, 2004. aasta suvel korraldati Muhus kunstilaager. 2005. aasta aprilliks on plaanitud Ungari kirjanduse päevad Tartus ja Tallinnas. Lisaks ametlikule programmile on alati toimunud ja toimuvad vestlusőhtud, millest publik vőtab aktiivselt osa. Kevadel ilmub Eesti Kirjanduse Seltsi kvartalikirja Vihik ungari erinumber, milles esindatud autorid on seni veel Eestis tundmatud, kuid seda kahtlemata teenimatult. HEEMPi sőprusselts ungaris tutvustab näituste, filmide, laagrite, ilukirjanduslike tőlgete kaudu eesti kultuuri Ungaris. Vőrdselt kultuurikontaktidega peavad mőlemad seltsid oluliseks ka isiklikke sőprussidemeid eestlaste ja ungarlaste vahel.HEEMP Eesti-Ungari Kultuuriselts tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit