Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317671

Füüsika õpetaja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Füüsika tunnid kutsekeskhariduse tasemele

Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline kõrgharidus (füüsika õpetaja)
  • arvutioskus
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • iseseisev analüüsi- ja otsustusvõime
  • valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • aktiivset eneseteostust
  • arenemis- ja koolitusvõimalusi
  • asjalikku meeskonda
  • vajadusel hosteli kasutamise võimalus

Tööpakkumise number
#317671

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. august 2013
Kuulutus sisestati:
21. august 2013

CVKeskus.ee klient

Riiklik kutseõppeasutus 500 õpilasega Raplamaal.

Õpetatavad valdkonnad:

Rasketehnika (Autotehnik - veoautode remont ja hooldus, Veoautojuht, Liikurmasinate tehnik - ehitusmasinad, põllumajandusmasinad, metsandusmasinad);

Ehitus (Üldehitus, Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus, Maaparandus ja vesiehitus, Maamõõtmine);

Toitlustus (Kokk, Toitlustusteenindus);

Arvutid (Arvutid ja arvutivõrgud).

Kutsekeskharidus. Kutseõpe põhikooli ja keskkooli baasil.

Täiendkoolituskursused täiskasvanutele kõigis meil õpetatavates valdkondades.

Vaata rohkem