2023-08-23 14:48:55

Full-stack arendaja

CVKeskus.ee client

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi ambitsioonikat full-stack arendajat, kes soovib ehituse valdkonna digi- ja rohepöörde protsessis osaleda ning ettevõttes IT tehnilise juhtimise väljakutsele vastata.

Arendaja ülesanneteks on IT platvormi "nullist" ehitamine, sh arenduse sisuline ja ajaline planeerimine, arendusülesannete püstitamine ja elluviimine, tarkvara testide kirjutamine, andmemudeli koostamine, koodi kirjutamine, sobiva tarkvara metoodika, keele ja anmevahetuse planeerimine

Ootused kandidaadile

Kogemus: võiks olla kolme aastane infosüsteemide ehitamise kogemus

Haridus: erialane kõrgharidus (omandamisel)

Oskused: programmeerimiskeeled, inglise keel, hea suhtlemisoskus, iseseisvus töös, eesmärgistamise oskus, äriprotsesside mõistmise ja analüüsimise oskus

Isikuomadused: suhtlemisaldis, kriitilise mõtlemisega, hea pingetaluvusega, korrektsus, lojaalsus, ausus

BuidlSyn'is on Sul võimalus olla oluline osaline ehitusvaldkonna digipöörde eduloos, mille tulemusena paraneb inimeste elukeskkond ja -kvaliteet. Me pakume võimalust paindlikult oma tööaega ja kohta valida, kuna oluline on vaid kvaliteetne ja tähtaegne tulemus.

Lubame, et väljakutse on huvitav ning hea töö korral soovime Sulle pakkuda ka partnerlust.