AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Fleet Complete Eesti OÜ

Lõõtsa tn 1a, Tallinn, Harjumaa
http://www.fleetcomplete.ee

Tööpakkuja tutvustus

Fleet Complete on rahvusvaheline tarkvaraettevõte, mis asutati 2000. aastal Tony Lourakis & Andrew Merisanu poolt ja mis esialgu keskendus eelkõige telemaatika lahenduste pakkumisele logistika ja kullerteenuste valkdonnas. Tänaseks on Fleet Complete ülemaailmselt juhtiv autoparkide, varade ja liikuva tööjõu haldamise IoT lahenduste pakkuja, kes haldab ülemaailmselt üle 400 000 liikuva objekti ja üle 30 000 ettevõtte, võtmepartneriteks on mobiilsidepakkujad – AT&T Ameerika Ühendriikides, Telus Kanadas, Telstra Austraalias ja T-Mobile Euroopas. Fleet Complete on jätkuvalt üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid Põhja-Ameerikas, olles võitnud mitmeid innovatsiooni- ja kasvuauhindu.

Fleet Complete keskendub Eestis GPS-põhistele sõiduki- ja meeskonnahaldamise lahendustele. Fookus on autopargi ja töövoogude optimeerimisel, mis meie klientide sõnul on aidanud neil vähendada kulusid ning suurendada tulusid. Meie tootevalikus on sobilikud standardlahendused kõikidele masinaparkidele, soovi korral pakume ka skaleeritavaid erilahendusi. Meie tugevuseks on spetsialistidest koosnev meeskond, pidev arendustöö, kvaliteetne paigaldus ning kliendikesksus. Oleme pakkunud lahendusi näiteks põllumajandus-, logistika-, transpordi-, energia-, telekommunikatsiooni-, teenindus-, ehitus-, pääste-, järelvalve-, meelelahutus- ja finantsvaldkonnas tegutsevatele ettevõtetele ja organisatsioonidele. Baltikumis kasutab Fleet Complete lahendusi üle 40 000 sõiduki.

Meie lahendus automatiseerib igapäevased autopargiga seotud tegevused ning annab reaalajas selge ülevaate kliendile vajalikest võtmenäitajatest. Me pakume klientidele kvaliteetset ja reaalset kasu toovat teenust – meil on palju kogemusi ja tahame seda sinuga jagada.

Meie kliendid: G4S, DSV, Telia Sonera Group, Schindler, Scania CER ja veel 6000 ettevõtet.

Ettevõttest

Vaatamised
2 030
Töötajate arv
85
Asukoht
Tallinn, Harjumaa

Asukoht

Fleet Complete Eesti OÜ tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit