AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Eumar Santehnika OÜ

Maleva 2E, Tallinn
https://eumardesign.com

Tööpakkuja tutvustus

Kas otsisid märki, et alustada uuel tööl? Siin see on!

Sa oled ühe väga erilise ettevõtte töökuulutuse lehel. Selleks, et näha meie pühendumust ja kirge, külasta meie kodulehte ja veendu kui modernseid ja maailmatasemel tooteid üks Eesti meeskond suudab toota.
Eesti ettevõte Eumar Design toodab kvaliteetset komposiitkivist vannitoasisustust mainekatele kruiisilaevadele, hotellidele ja elamuprojektidele kogu maailmas. Paljud Eumari tooted on pälvinud rahvusvahelise tunnustuse ja saanud mitmeid mainekaid disainiauhindu, sealhulgas German Design Award, Red Dot Award, If Desing Award.
Suhtudes kirega detailidesse ja armastusega autentsete materjalide vastu. Loome vannitube, mis rikastavad elu täna ja homme!

Mõtle, millises ettevõttes sa soovid töötada, kas tavapärases ettevõttes või ettevõttes, mis muudab tõeliselt maailma? Eumar Design on ettevõte, kellel on ülisuured ja väga ambitsioonikad plaanid, mida saadab suur edu.
Kui sina oled tõeline tegija, anna endast märku ka siis, kui pakutavatest ametikohtadest sulle esmapilgul midagi silma ei jää. Kui meie väljakutsed sind ei kõneta, siis tule jälgi kõrvalt, millega me tegeleme:
https://ee.linkedin.com/company/eumar-design
https://www.facebook.com/eumardesign
https://www.instagram.com/eumardesign/

Ettevõttest

Vaatamised
46 169
Töötajate arv
42
Asukoht
Tallinn

Asukoht

Eumar Santehnika OÜ tööpakkumised

4 p. tagasi
Veebipõhine värbamine MÜÜGIASSISTENT Eumar Santehnika OÜ
4 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
MÜÜGIASSISTENT Eumar Santehnika OÜ • Tallinn
Tallinn