Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #725577
Kaugtöö võimalus

ETTEVÕTTE JURIST

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • TICF, Estanc ja Tammer nõustamine juriidilistes küsimustes

  • ettevõtete õigusalaste seisukohtade kujundamine ja/või nende korraldamine

  • töökorralduste ja -protsesside õigusliku korrektsuse tagamine

  • ettevõtete igapäevaseks toimimiseks vajalikke juriidilisi dokumentide ettevalmistamine ja teostamine

  • ettevõtete nõustamine igapäevastes õigus- ja regulatiivküsimustes, äriõiguse, tööõiguse, andmekaitse ja muudel teemadel.

  • õigusalane nõustamine ja seisukohtade kujundamine õiguslikult keerulistes vaidlustes, juriidiliste dokumentide koostamine, kontrollimine ning vajadusel muutmine

  • ettevõtete esindamise toetus ametiasutustes ja/või nende korraldamine

  • osalemine ettevõtte ja kolmandate isikute vahelistes läbirääkimistes

Ootused kandidaadile

  • erialalane kõrgharidus

  • vähemalt 2.a töökogemus juristina

  • eesti, inglise (ja vene) keele oskus väga heal tasemel

  • väga hea äriõiguse, tööõiguse, andmekaitse seaduse tundmine

  • oskad leida teravatele ja keerulistele olukordadele kiire lahenduse

  • sinu jaoks on oluline koostöö ja tulemuste saavutamine

  • oskad planeerida iseseisvalt oma tööaega ja määratleda tööülesannete prioriteetsust

  • märkad detaile, oskad analüüsida ja näed suurt pilti

  • oled kohusetundlik, usaldusväärne, täpne, positiivse ellusuhtumisega ja hea suhtlemisoskusega

  • eneseteostuseks vajalikku positsiooni mitmes ettevõttes korraga

  • töösuhet sõbralikus kollektiivis

  • stabiilset sissetulekut ning väärtustel põhinevat motivatsioonipaketti

  • kaasaegset töökeskkonda, tugevat meeskonda ja arengu- ja õppimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#725577

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. september 2021
Kuulutus sisestati:
26. august 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem