ERP Peakasutaja
Tööpakkumise number #687783
Kaugtöö võimalus

3
Tammer OÜ
Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 7. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • ettevõtte ERP tarkvara AX2012 laialdane tundmine

  • olla meeskonna osa ettevõtte sisemises IT arenduse tiimis

  • aidata välja mõtelda põnevaid lahendusi, mis muudaks Tammerlaste töötamise efektiivsemaks ja mugavamaks ning neid koos ülejäänud arendustiimiga teostada

  • abistada ettevõtte EPR äripoole võtmekasutajaid teostatud arenduste juurutamisel

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtlemisoskus
  • oskus ja soov kuuluda meeskonda
  • kirglik suhtumine töösse ja lojaalsus tööandjale
  • süsteemne mõtlemine ja soov saada tarkvaralahendusi aina paremaks

Kasuks tuleb:

  • AX 2012 või mõne muu Microsofti Dynamics ERP tarkvara tundmine
  • kogemus tootmisettevõttes
  • varasem kogemus mõne ERP peakasutajana

  • väljakutset ühes suurimas Skandinaavia avatäidete tootmisettevõttes

  • pikaajalist ja stabiilset töösuhet sõbralikus pereettevõttes

  • väärtustel põhinevat motivatsioonipaketti

  • toetavat meeskonda

  • võimalust töötada ettevõttes, mille põhiväärtuseks on töötaja

Tööpakkumise number
#687783

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2021
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2021
ERP Peakasutaja ERP Peakasutaja

Tammer OÜ

Vaata rohkem