Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716689

Elektroonikatoodete monteerija

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektroonikatoodete monteerija peamisteks ülesanneteks on trükkplaatide montaaž ja jootmine.

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimesi, kellel on:

  • huvi elektroonika vastu;
  • kiirust, täpsust, õppimisvõimet ning rutiinitaluvust;
  • võimalus käia tööl  2 vahetuses (07.00-15.30; 15.30-24.00);
  • oskus töötada nii üksi kui meeskonnas.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat ja stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes;
  • abivalmis kolleege ja toredaid ühisüritusi;
  • Tervise Paradiisi sportimise ja lõõgastumise võimalusi.

Tööpakkumise number
#716689

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. august 2021
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2021

Note Pärnu OÜ on rahvusvahelise kontserni NOTE AB tütarettevõte. Ettevõtte peamisteks tegevusaladeks on elektroonikatoodete koostamine ja EMS teenuse pakkumine.

Vaata rohkem