Värsked tööpakkumised

Elektrimontöör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359949

Tööpakkumise number

359949

Firma nimi peidetud Elektrimontöör

Töö kirjeldus

- elektriseadmete remondi teostamine laevadel
- uute seadmete elektrimontaaž

- выполнение работ по ремонту электрического оборудования судов
- электромонтаж нового оборудования

Nõudmised kandidaadile

- keskeriharidus (elektrotehniku eriala diplom)
- soovitavalt inglise keele oskus
- oskus iseseisvalt vastu võtta organisatsioonilisi ning tehniliselt korrektseid otsuseid
- meeskonnas töötamise oskus

- средне-специальное образование (наличие диплома об электрообразовании)
- желательно знание английского языка
- способность самостоятельно принимать технически грамотные и организационные решения
- умение работать в команде

Ettevõte pakub

Suurepärast võimalust rakendada oma erialaseid oskusi
Huvitavat ning mitmekesist tööd rahvusvahelises ettevõttes
Väljaõpet ning arenguvõimalusi
Motiveerivat töötasu

- прекрасную возможность реализовать навыки по специальности
- интересную и разнообразную работу в международной компании
- обучение и возможность развития
- мотивирующую заработную плату

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. november 2014
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2014

BLRT ERA AS on kiiresti arenev firma, mis võrdväärselt konkureerib Eesti teiste elektrifirmadega. BLRT ERA AS tegutseb 1948 aastast. Alates 1998 aastast on ettevõte registreeritud iseseisva aktsiaseltsina ja kuulub kontserni BLRT Grupp. Põhimõtteliselt tegeleb elektrimontaažitööga.
Pakub järgmiseid teenuseid nagu: elektripaigaldise installatsioonitööd, sisemised elektritööd, laevade elektrimontaažitööd, elektrimootorite ja generaatorite remont ja hooldus, elektriseadmete remont ja renoveerimine, elektrikaablite komplekteerimine ja paigaldamine, elektriseadmite paigaldus, rootori ümberkerimine ja muud tähtsad tööd, mis on seotud elektritööga.