Elektriautode laadimisseadmete tehniline juht
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #802857

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektriautode laadimisseadmete tehniline juht – tule ja tee revolutsiooni!

Valdkonnaga viime sind kurssi kohe, kui oleme käed löönud!

Eesti on maailmas tuntud innovatiivse riigina. Teeme palju tööd ja mõtleme pikalt ette, et parimad lahendused toimiksid ka tulevikus. Elektriautode kasutus on üks neist asjadest, mis räägib meile tulevikust ja arengutest. Ennekõike räägib elektriauto meile energia tarbimisest ja kuidas seda meie ellu kõige otstarbekamal viisil rakendada.

Elektriauto laadijad on tehnoloogiliselt sarnased. Mõnel on võimekust rohkem, teisel vähem – oluline on tarkvara, mis laadimisi ja kasutajaid kontrollib ning millel on võimekus olla integreeritud ka teiste süsteemidega. Vonktech tagab selle, et täna paigaldatud laadija on ka tulevikus automaatselt uuendatud ja toimib kõige kaasaegsematel viisidel.

Töö sisuks on

- sisendi andmine ja kaasarääkimine laadijaid juhtiva tarkvara arenduses;

- elektri- ja käidutööd;

- tehnilise kontrolli teostamine madalpingelises elektripaigaldises;

- elektrisüsteemide ehitus, korrastustööd ja projekteerimine;

- vajalike materjalide tellimine.

Ootused kandidaadile

Kui tunned, et soovid asuda tööle perspektiivikas valdkonnas, kus saad ise käed külge lüüa, siis ootame, et

- omad elektrialast B-klassi pädevustunnistust ja eelnevat elektrialast töökogemust vähemalt 2 aastat;

- oled valmis olema oluline lüli elektriautode laadimisvõrgu arendamises;

- oled iseseisev, aga ka väga hea meeskonnamängija;

- tuled toime pingelises olukorras, samas talud rutiini;

- oled valmis õppima uusi asju ning ennast erialaselt täiendama.

Ettevõte pakub

Pakume

- eneseteostuse võimalust nooruslikus ja sõbralikus kollektiivis;

- asjatundliku meeskonna tuge;

- konkurentsivõimelist ja motiveerivat palka;

- koolitusi ja arenguvõimalusi;

- meeleolukaid meeskonnaüritusi;

- paindliku tööaega koos erinevate spordi ja tervisetoetustega

- olla osa erilise, 100% made in Estonia, tarkvara eduloost.

Kui tunned, et soovid omale leida hea töö perspektiivikas valdkonnas, kus saad ise käed külge lüüa, siis kandideeri läbi tööportaali või saada oma CV info(ät)lukuexpert.ee

Tööpakkumise number
#802857