Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #830740
Täielik (100%) kaugtöö võimalus

E-poe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Eesti, kaugtöö võimalus
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Osaline tööaeg 75%, kaugtöö võimalus, võimalikud erinevad koostöövormid.

Vastutab ettevõtte E-poega seotud turunduslike (e-poes brändide turundus, sotsiaalmeedia, infokirjad, automaatturundus jt.) tegevuste elluviimise eest ja osaleb e-poe arendusprotsessis (koostöös E-poe juhi ning väliste partneritega).

Ootused kandidaadile

  • Kui Sa omad või oled omandamas kõrgharidust (digi)turunduse-, majanduse- või IT erialal, kasuks tulevad spetsiifilisemad teadmised e-kaubanduse valdkonnast;
  • Kui Sa räägid ja kirjutad väga heal tasemel eesti ning inglise keeles;
  • Kui Sa omad varasemat töökogemust e-kaubanduse valdkonnas, kasuks tuleb varasem töökogemus Wordpress platvormiga;
  • Kui Sa omad häid teadmisi digiturunduse ja sotsiaalmeedia valdkonnas;
  • Kui Sa oled aktiivne ja ambitsioonikas;
  • Kui Sa oled iseseisev ja oskad oma aega planeerida;

Siis Sind me just oma meeskonda otsimegi!

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas rahvusvahelisi tuntuid brände kogu Baltikumis turundavas ning müüvas ettevõttes, arenguvõimalust, turuandmete põhjal konkurentsivõimelist töötasu, võimalus teha kaugtööd ja meeldivat meeskonda.Võimalus osaleda Joogieksperdi koolitusprogrammis!

Tööpakkumise number
#830740

Info

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2023
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem