Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323302

E-poe haldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*E-poe haldamine;
*Erinevate arvutiprogrammide kasutamise oskus;
*Müügi- ja ostutellimuste menetlemine ja vormistamine;
*Tõlketööde teostamine.

Ootused kandidaadile

*Kiirus ja täpsus oma töös;
*Hea suhtlemisoskus soome ja inglise keeles;
*Ideede genereerimine ja elluviimine;
*Ühiste eesmärkidele ja koostööle orienteeritus.

Ettevõte pakub

*Kaasaegset töökeskkonda arenevas ettevõttes;
*Stabiilset töötasu;
*Paindlikku tööaega (võimalus töötada ka 0,5 töökoormusega).

Lisainfo

Oluline on oskus kasutada Photoshop`i ja teisi erinevaid kujundusprogramme.

Tööpakkumise number
#323302

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
16. november 2013
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2013

Alates 2000. aastast tegeleb Me Group Baltic OÜ maiustuste, tööstuskaupade, lõhnade, alkoholi ja tubakatoodete varustamisega laevadel.

Vaata rohkem