Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640830

Dormeo magaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Magad vähemalt 6 tundi Tallinnas Ülemiste keskuse aatriumis
  • Magamise ajal peab jääma pea padja peale nähtavaks
  • Esitad korraldajale raporti pärast magamist oma unekogemuse kohta
  • Suudad kella järgi magama minna ning üles ärgata

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt 18 aastat magamise kogemust
  • Suhtud magamisse positiivselt ja innukalt
  • Head magamisoskused, oled võimeline magama jääma koos ja ilma järelvalveta
  • Võime magada igas asendis – selili, külili ja kõhuli
  • Võime uinuda olenemata kellaajast ja oskus teha professionaalseid päevaseid
uinakuid
  • Oskad märgata magamisega seotud materjalide struktuuri, pehmust ja jäikust

Ettevõte pakub

  • Huvitavat väljakutset
  • Häid magamisvahendeid
  • Väga head tasu
  • Inspireerivat töökeskkonda
  • Võimalust õppida juurde uusi magamisoskusi
  • Ja natuke avalikku tähelepanu
  • Tasu 1000€ kätte

Tööpakkumise number
#640830

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2020
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem