AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

COLLIERS INTERNATIONAL ADVISORS OÜ

Lõõtsa 2a, Tallinn
http://www.colliers.ee

Tööpakkuja tutvustus

Colliers International, maailma juhtivaid ärikinnisvara konsultatsioonifirmasid, loodi 1976. aastal Austraalias. Aastakümnete jooksul on firma edukalt teostanud suurel hulgal kinnisvaraprojekte 250 linnas ja 50 riigis üle maailma – Aasias, Kanadas, USAs, Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas.

Rahvusvahelise ning üle 9400 töötajaga kinnisvarafirmana oleme kaasaegset rahvusvahelist tehnoloogiat kasutades võimelised osutama professionaalset ärikinnisvaraalast konsultatsiooniteenust praktiliselt igas maailma riigis.

2003. aasta lõpus tegi Colliers International strateegilise otsuse laiendada oma tegevust Balti riikidesse. 2004. aasta alguses avati esimene büroo Baltikumis – Läti pealinnas Riias. Aasta hiljem järgnes Leedu (Vilnius). Colliers International Eesti büroo avati 1. märtsil 2006 Tallinnas.

Täna on Colliers International üks suurimaid ja kogenumaid Baltikumi kinnisvaraturu eksperte, firma töötajad – nii kohalikud kui rahvusvahelised – on alati valmis jagama oma oskusteavet meie klientuuriga, mis iga päevaga aina kasvab. Firma unikaalsus seisneb universaalsuses – Colliers International on ainus kinnisvarafirma Baltikumis, mis pakub oma klientidele täisteenust alates põhjaliku arenduskontseptsiooni väljatöötamisest kuni maaklerluse, turunduse ja paljude teiste teenusteni. KINNISVARAALANE TEGEVUS

Ettevõttest

Vaatamised
840
Töötajate arv
8
Asukoht
Tallinn

Asukoht

COLLIERS INTERNATIONAL ADVISORS OÜ tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit