Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #826061

CE kategooria Autojuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Järva-Jaani Auto OÜ pakub tööd CE kategooria kaugsõidu autojuhile.Tööülesandeks on sõidud kardinhaagisega Eesti-Rootsi-Norra-Soome suunal. Vastavalt autojuhi soovile saame pakkuda ka graafikuga tööd. 3 nädalat tööl ja 1 kodus või 4 nädalat tööl ja 2 kodus.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus välisvedudel

  • Positiivne ellusuhtumine

  • Hea suhtlemisvõime

  • Lugupidamist oma auto vastu

  • Kasuks tuleb ADR tunnistus

Ettevõte pakub

  • Korralik ja puhas auto

  • Töötasu kokkulepitud kuupäeval

  • Mõistev suhtumine

  • Vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#826061