2023-08-23 14:48:55

Busside paigutaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime meie paigutajate meeskonda veel ühte busside paigutajat.

  • Busside liigutamine Tallinna baasi (Sarruse 3) territooriumil ja toimingud nende bussidega baasis (ülesanded, mis on vajalikud busside klientide teenindamiseks valmis seadmisel);
  • Koristust vajavate busside liigutamine koristuskanalile ning busside paigutamine parkimisplatsile;
  • Laokaupade vastuvõtt Tallinna baasi territooriumil, nende ladustamine ettenähtud kohas ja saatedokumentide vastavuse kontroll;
  • Igaks päevaks bussidesse mineva kauba komplekteerimine laos, väljastatud kaupade arvestuse pidamine ning lao korrashoid.

Ootused kandidaadile

  • Oled kohusetundlik, täpne ja tähelepanelik;
  • Omad D-kategooria juhiluba ja juhikaarti;
  • Oled valmis töötama graafiku alusel;
  • Oled heas füüsilises vormis ja saad öötööga hakkama.

Ettevõte pakub

  • Täiskohaga tööd edukas ettevõttes;
  • Tööks vajalikku väljaõpet;
  • Head töötasu ja tulemustasu teenimise võimalust;
  • Sõbralikku töökeskkonda;
  • Võimalust anda panus parima bussireisielamuse pakkumisse.

Lisainfo

Täiendav info: Andrei Stsimborski tel. 5558 3465.