AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Belforest Trade OÜ

Põlvamaa, Räpina vald, Viluste küla, Meistre 64225, Tallinn Harjumaa

Tööpakkuja tutvustus

Metsa majandamine ei ole keeruline, vaja on leida vaid õige partner, kes Teid nõustab ja abistab. Meie ettevõtte eesmärk on metsaomanikuga ühine – saada metsast maksimaalne tulu selliselt, et raielank jääks peale tööde lõppu eeskujulikku seisukorda. Seda julgeme lubada tänu pikaajalisele kogemusele metsade majandamisel. Meie tegevjuhi käe all on teostatud metsatöid peaaegu kogu Euroopa riigimetsades – ülemerenaabritest Rootsist kuni Prantsusmaani.

Kahjuks ei tegutse kõik ettevõtted alati metsaomaniku huvides ja peavad enda majanduslikke huve metsa seisukorrast olulisemaks. Sellisel juhul võib sekkuda Keskkonnaamet, kes kontrollib raietööde õiguspärasust ja vajadusel alustab väärteomenetlust. Ilma vastavate kogemuste ja teadmisteta võib vaidlus osutuda kulukaks ka metsaomanikule.

Kui ka Teie soovite oma metsa- või põllumaale või raieõigusele parimat hinda ning vastutuse võtmist teostatavate tööde eest, siis võta meiega julgelt ühendust! Aitame vajadusel ka metsamajandamiskava tellimise või teatise täitmisega ja konsulteerime metsaomanikke tasuta.


Märgis Edukas ettevõteÄripäev TOP 2020

Ettevõttest

Vaatamised
1 768
Töötajate arv
4
Asukoht
Tallinn Harjumaa

Asukoht

Belforest Trade OÜ tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit