Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #656369
Veebipõhine värbamine

Automaaler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Automaalritöökoda Paint System pakub laia valikut kereremondi ja hooldusteenuseid peamiselt sõiduautodele.

Nõudmised kandidaadile

Otsime töötajat kellel on järgmised oskused: sõiduki komplekteerimine, detailide parandus, ettevalmistamine ja värvimine.

-vajalik on  kogemus kereremondi valdkonnas

- isesisva töö teostamine

- korralikkus ja vastutus

Pakume tööd aastaringselt, kaasaegsed töötingimused ja korraliku palgatasu

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda mob 58803360

Tööpakkumise number
#656369

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 - 1900 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. august 2020
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2020

Automaalritöökoda Paint System asub Tallinna kesklinnas aadressil Kesk-sõjamäe 7E, endise autobaasi territooriumil. Ettevõte osutab teenuseid kolmes eraldi ruumis: ettevalmistusruum, värvikamber, teenindus- ja hooldusboks. Meie peamisteks klientideks on enamalt jaolt eraisikud, kuid ka ettevõtted.

Töökoda on varustatud professionaalsete seadmetega (Rupes, Makita, Tellwin, Devillbiss, Sata), et osutada kõiki vajalikke auto kereremondi ja hooldusega seotud teenuseid. Kereremonti teostavad kogenud spetsialistid, kasutades kvaliteetseid autovärve ja materjale (Debeer, Sherwin Williams, 3M, Indasa), seepärast anname tehtud töödele garantii. Garantiiaeg sõltub auto vanusest ja teostatud remondi liigist.

Vaata rohkem

You are applying to:
Automaaler