Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #706996

Asendaja ( perioodil 14.06-24.09.2021) Lehepunkti tagastuslattu Tala 4, Tallinn

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tugevat, töökat ja täpset ASENDAJAT TAGASTUSLATTU

kes tegeleb tagastatud ajakirjanduse sorteerimise, kontrollimiseja üle lugemisega. Töö eeldab täpsust ja head füüsilist vormi.Oled inimene õigel kohal, kui sulle meeldib füüsiline ja aktiivnetöö. Huvi ajakirjade maailma vastu on kindlasti töös abiks. Sullesobib suhelda nii eesti keeles kui ka vene keeles.Kui ülal kirjeldatu pani sul silmad särama, siis oled üks meieseast!

Ootused kandidaadile

18+

eesti keel ja vene keel

Ettevõte pakub

Töökoht Tala 4, Tallinn

Tööpakkumise number
#706996

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk : Kuni 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
31. mai 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem