Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #731461

Aktiivsed klienditeenindajad Tallinna Rademari kauplustesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rademaris saad olla maailmakuulsate brändide saadik ning arendada enda müügi- ja suhtlemisoskust, pakkude klientidele personaalset teenindust.

Ootused kandidaadile

  • Positiivse hoiakuga ja avatud suhtleja

  • Hakkamist täis ja avatud uutele väljakutsetele

  • Abivalmis ja lahendustele orienteeritud

  • Meeldib püstitada eesmärke ja neid saavutada

  • Liikumisel ja sportimisel on koht Sinu südames!

Ettevõte pakub

  • Motiveerivaid ja ühtehoidvat meeskonda
  • Tugevat ja toetavat sisseelamisprogrammi
  • Meeleolukaid ühissündmusi koos sporditoetusega
  • Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi
  • Paindlikku töögraafikut ning võimalust töötada ka kooli kõrvalt
  • Motiveerivat töötasu

NB! Eelnev töökogemus pole oluline, sest pakume Sulle põnevat väljaõpet!

Lisainfo

Pakume tööd Tallinna Magistrali, Rocca al Mare, Kristiine ja Ülemiste keskustesse.

Tööpakkumise number
#731461

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
20. september 2021

Rademar on ettevõte, kus töötavad kompetentsed ja pühendunud inimesed. Ettevõte alustas oma tegevust 1992. aastal ning meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on spordi- ja vabaaja toodete jaemüük. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele teadlikku ja sõbralikku teenindust ning kaupade ja teenuste parimat valikut.

Vaata rohkem