Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718528
Veebipõhine värbamine

Aktiivne mehaanik-müügikonsultant Lõunakeskuse Rademari

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

Olulisemaks tööülesandeks on klientide aktiivne teenindamine, pakkudes igale kliendile personaalset ja hea emotsiooniga ostukogemust. Lisaks tehniliste spordikauptade ettevalmistamine ja hooldamine.

Ootused kandidaadile

  • Oled positiivse ellusuhtumisega ja avatud uutele väljakutsetele;

  • Sihikindel eesmärkide saavutamisel;

  • Sinu kireks on müügitöö;

  • Oled suurepärane meeskonnamängija;

  • Sulle valmistab rõõmu inimestega suhtlemine;

  • Sa oled huvitatud pidevast enesearengust;

  • Liikumisel ja sportimisel on koht Sinu südames.

Ettevõte pakub

  • Motiveerivaid kolleege;

  • Tugevat sisseelamisprogrammi ja harivaid koolitusi;

  • Brutotöötasu täiskoormusel vahemikus 800€ - 1100€;

  • Sportlikke ühissündmusi ja sporditoetust;

  • Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi;

  • Paindlikku töögraafikut.

Tööpakkumise number
#718528

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 800 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. august 2021
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2021

Rademar on ettevõte, kus töötavad kompetentsed ja pühendunud inimesed. Ettevõte alustas oma tegevust 1992. aastal ning meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on spordi- ja vabaaja toodete jaemüük. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele teadlikku ja sõbralikku teenindust ning kaupade ja teenuste parimat valikut.

Vaata rohkem