2023-08-23 14:48:55

Aednik/Maastikujundaja (HOLLAND)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sulle meeldib tegeleda maastikukujundamisega ning luua ilusat looduslikku ümbruskonda? Siis see töö võib olla just sulle sobilik!

Otsime koheselt tööle asuvaid maastikukujundajaid Hollandisse!

Maastikukujundajana töötaksid sa tihti töödejuhataja alluvuses paljude aedade ning valdade maastikukujundamises/haljasalade ülesehitamisega, nende hooldusega ning korrastamisega.
Sinu tööülesanneteks oleks sealhulgas ka:
* Lehtede koristus lehepuhuriga
* Puude niing põõsaste lõikus
* Ala puhtana hoidmine (prahist pühkimine)
* Kõplamine

Ootused kandidaadile

Meiepoolsed nõudmised:
* Hollandi, saksa või inglise keele oskus
* Kogemus maastikukujundamises
* Hea ning motiveeritud suhtumine töösse
* Sulle meeldib meeskonnatöö
* Oled füüsiliselt hea tervisega

NB! Palume saata CV inglise keeles, teistes keeltes saadetud CV puhul kandidatuuri ei arvestata. Motivatsioonikiri inglise keeles on suureks boonuseks.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* Tasuvat iganädalast palka
* Mitmekesist tööd
* Toredaid kolleege

Tekkis huvi? Saada meile oma CV ning võtame Sinuga ühendust. Küsimuste puhul kirjuta meile!!