Värsked tööpakkumised

Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279743

Tööpakkumise number

279743

Töö kirjeldus

Nõudmised kandidaadile

Looking for Hostess at the restaurants Suudlevad Tudengit and Sõprade Juures till end of August. Minimum age 18 years, start as soon as possible

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. august 2012
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2012

Tartus Raekoja platsil asuvad Lokaal Suudlevad Tudengid ja Saku kodupubi Sõprade Juures koosnevad kolmest erineva kujundusega sisesaalist,
privaatsetest Viskitoast, Sigarikambrist ning 250 kohaga suveterrassist. Metasar OÜ on keskmise suurusega Eesti ettevõte, kes annab tööd aastaringselt ca
50 inimesele.

Tartu populaarseim toitlustus- ja meelelahutusasutus Lokaal Suudlevad Tudengid ning Saku kodupubi Sõprade Juures otsivad enda edasipüüdlikusse ja
rõõmsasse meeskonda täiskohaga kelner-ettekandjaid ja baaritöötajaid.