Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #717974

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume suurepärast tööd meie tootmisettevõttes.

Tegeleme turba tootmise ja pakendamisega Nurme külas.

Pakume hooajatööd aktiivsele inimesele.

Töö sisaldab kändude korjamist, trimmerdamist, rohimist, mõnusat töökeskkonda vabas õhus.

Pakume ka lõunasööki!

Ootused kandidaadile

Otsime asjalikke, aktiivseid inimesi.

Ettevõte pakub

Mitmekülgset tööd värskes õhus;

Tasuta lõunat töökohas;

Tööks vajalike töövahendeid;

Kindlat sissetulekut ja hea töö korral kõrgemat töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV e-posti aadressile: mikk(at)nurmeturvas.ee

Tööpakkumise number
#717974
Abitööline