2023-08-23 14:48:55

E-poe müügispetsialist (Lihula)

VIKTRÄ OÜ
Alates 1500 €/kuus Bruto
Osaline kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Vikträ OÜ on Eesti ettevõtte, mis on tegutsenud aastast 1994. Meie kindlaks eesmärgiks on kompromissitu kvaliteediga tooted, head partnerlussuhted ning rahulolevad- ning motiveeritud töötajad.

Otsime oma meeskonda e-poe müügispetsialisti.

Töö kirjeldus:

  • Veebipoest soetatud kauba transpordi korraldamine kliendini.
  • Aiamaja paigalduse- ja lisatoodete müük.
  •  Igapäevane kliendisuhtlus, kohapeal isiklikult, e- maili ja telefoni teel.
  • Kodulehe uuendamine ja täiendamine lähtvalt vajadustest.
  • Meediaplaani koostamine ja elluviimine.
  • Aimajade eriprojektide ettevalmistamine ja müük.

Ootused kandidaadile

  • Arvutikasutuse oskus: Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • Microsoft Exeli tundmine heal tasemel.
  • Eelnev kokkupuude mõne majandustarkvaraga, meil  on kasutusel ( Monitor ERP) ja  e-poe platvormidega ( Schoproller )
  • Mõningane piltide töötlemise oskus.

Ettevõte pakub

  • Osaline kodukontori võimalus peale väljaõpet kohapeal.
  • Osaline sõidukompensatsiooni võimalus kokkuleppel.
  • Töötelefoni, sülearvutit ning muud tööks vajalikud vahendi.
  • Põhipalk alates 1500 + motiveeriv müügiboonus

Lisainfo

Töökoht: Pärnu maakond, Lääneranna vald, Parivere küla, Lihula keskusest ligi 2 km.
Tööaeg E-R
Eelistame inimesi LIHULAst ja ümbrusest.
Oma CV saada cv(at)viktra.ee või helista 57868619

Tööle asumine koheselt

Recommended job ads