2023-08-23 14:48:55
Projektijuht
VIP 1

RENT CENTER OÜ
2600 - 3900 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Rendiosakonna projektijuht

Otsime Rent Center tiimi motiveeritud ja sihikindlat rendiosakonna projektijuhti!

Tegeleme sündmuste telkide ja peoinventari rendi/müügi/paigaldusega. Varustame erinevaid sündmusi oma inventariga nagu firmaüritusi, festivale, linna ja valdade sündmusi, pulmasid, suvepäevi jne.

Sinu peamisteks ülesanneteks oleks projektipõhiselt ürituste/sündmuste juhtimine, pakkumiste koostamine ja suurendada kliendibaasi ning toetada juba olemasolevaid kliente.

Kui julged eesmärgid ja ambitsioon on sinu märksõnad, siis ootame sind kandideerima projektijuhiks, et koos midagi erakordset korda saata.

Peamised tööülesanded

  • Pakkumiste koostamine
  • Jooksvate renditellimuste haldamine
  • Uute kliendisuhete loomine, olemasolevate kliendisuhete arendamine
  • Müügi / rendi suurendamine
  • Renditeenuse arendamine
  • Kliendikohtumistel osalemine ja objektide ülevaatamine
  • Hangetel osalemine
  • Jooksvate küsimuste lahendamine
  • Invnentari planeerimine projektide (sündmuste) teostamiseks
  • Arendusprojektides kaasalöömine

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus
  • Suhtled vabalt Eesti ja Inglise keeles
  • Varasem projektijuhi kogemus tuleb kasuks
  • Vähemalt keskharidus
  • Sa oled motiveeritud ja kõrge pingetaluvusega
  • Täpsus ja kohusetundlikkus
  • Organiseerimisvõime ja suudad leida kiireid lahendusi
  • Võime töötada erinevate projektide/ülesannetega samaaegselt
  • Arvutikasutamise oskus ja üldine tehniline taiplikkus
  • Oled suuteline töötama iseseisvalt kui ka meeskonnas
  • Oled valmis töötama vastavalt vajadusele ka nädalavahetustel
  • Omad B-kategooria juhilube

Ettevõte pakub

Mida me vastu pakume?

  • Täistööega
  • Töökoht arenevas Gasell ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist palka (põhipalk + projektipõhist boonust)
  • Sõbralik ja noor kollektiiv
  • Väga mitmekülgne ja vaheldusrikas töö
  • Võimalus ettevõtte arengus kaasa rääkida
  • Spordikompensatsioon

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda