2023-08-23 14:48:55
Müügiesindaja
VIP 9

MasterChem OÜ
1600 - 3000 €/kuus Bruto
Masterchem on 2001a. loodud keemiatoodetega tegelev ettevõte. Viimased aastad oleme krediidireitinguks saanud AAA ja AA. Iga päev liigub meie ladudes tonne kemikaale ning korraldame erinevates riikides tooraine tarnimist klientidele.
Oleme EDUKAS EESTI ETTEVÕTE 2022.

Töö kirjeldus

Otsime kogenud ja aktiivset müügiesindajat, kes aitaks meie ettevõttel jõuda järgmise tasemini. Kandidaadil peab olema suurepärane suhtlemisoskus, meeskonnatöövõime ja müügi kogemus.

  • Uute ärikliendi leidmine ja aktiivne müügitöö
  • Olemasolevate klientidega suhtlemine
  • Hinnapakkumiste koostamine
  • Kliendi konsulteerimine ning parima lahenduse leidmine
  • Klientide külastamine

Мы ищем опытного и динамичного специалиста по продажам, который поможет нашей компании достигать новых высот. Кандидат должен обладать отличными навыками коммуникации, уметь работать в команде и иметь опыт впродажах.

  • Работа с имеющимися клиентами
  • Поиск новых клиентов и активная работа по продажам
  • Составление предложений
  • Консультация клиентов и помощь в решении проблем/вопросов
  • Визиты к клиентам

Ootused kandidaadile

  • Kesk- või keskeriharidus
  • Varasem müügitöö kogemus
  • Läbirääkimisoskus
  • Väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • B kategooria autojuhiload
  • Iseseisva töö ja ajaplaneerimise oskus
  • Kandidaat on positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik ja täpne
  • Esinduslikkust ja korrektsust

  • Среднее или среднее профессиональное образование
  • Предыдущий опыт продаж
  • Умение вести переговоры
  • Знания эстонского, русского и английского языка на хорошем уровне
  • Права B-категории
  • Умение планировать рабочее время и самостоятельно принимать решения
  • Кандидат с позитивным жизненым настроем, ответственный, точный.
  • Представительный и корректный

Pakume konkurentsivõimelist töötasu ning võimalusi erialaseks ja karjääriliseks kasvuks. Kui olete väljakutse vastu võtnud, saatke oma CV meile!

  • Pakume vaheldusrikast tööd kasvavas sektoris
  • Sõbralik kollektiiv
  • Paindlik tööaeg
  • Motiveeriv töötasu ja tulemustest sõltuvaid boonuseid
  • Kaasaegne töökeskkond
  • Arenemisvõimalus
  • Ametiauto kasutamise võimalust

Мы предлагаем конкурентоспособную зарплату, возможности для профессионального и карьерного роста. Есои вы готовы принять вызов, отправляйте ваше CV нам!

  • Интересную работу в развивающейся фирме
  • Доброжелательный коллектив
  • Гибкий график работы
  • Мотивирующая зарплата и бонусная программа
  • Современное рабочее место
  • Возможность карьерного роста
  • Возможность использования рабочего автомобиля

Адрес: Lao 4, Maardu 74114 Estonia

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda