2023-08-23 14:48:55

Automaaler

ENTAR AUTO OÜ
11 - 14 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kogemustega automaalrit kelle tööülesanneteks on sõidukite värvimine ja eeltöö.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev kogemus automaalrina
  • Kogemus ja oskus töötada meeskonnas
  • Kokkupuude Cabas normeerimistarkvaraga

Entar Autos ootab töötajat mõistev ja vastutulelik kollektiiv, kellega koos koolitustel või muudel lõbusatel meeskondlikel üritustel käia. Meie avarates ja soojades tööruumides saad õdusalt, puhastes ja kvaliteetsetes tööriietes nautida kaasaegsete töövahendite ja innovaatiliste lahenduste ning programmide kasutamist.

  • Tipptasemel Koolitus: Me usume, et pidev õppimine on võtmeks edule. Seetõttu pakume meie töötajatele mitmekülgseid koolitusi ja arenguprogramme, mis aitavad sul oma oskusi täiendada ja karjääri edendada.
  • Läbipaistev Palgasüsteem ja Aruandlus: Sinu panus on oluline ja me väärtustame seda. Meie palgasüsteem on täiesti läbipaistev, tagades selguse sinu teenitud tasu kohta. Samuti on meie aruandlusprotsess selge ja lihtne, võimaldades sul jälgida oma panust ja tulemusi. Kõik andmed on elektrooniliselt salvestatud ning töötajale on ligipääs andmetele igal ajal.

  • Parimad Seadmed ja Materjalid: Sinu töö tulemuslikkuse ja mugavuse tagamiseks paneme suurimat rõhku kvaliteetsete seadmete ja materjalide kasutamisele. Meie eesmärk on pakkuda sulle parimat töökeskkonda.

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda