ZARA Ülemistes otsib oma ägedasse OP tiimi osalise tööajaga (0,5) NOBENÄPPE!
Tööpakkumise number #730171
Veebipõhine värbamine

5
Apranga Estonia OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Saabunud kauba lahti pakkimine;
toodete sorteerimine ja märgistamine;
toodete lattu paigutamine.
töötamine jooksva graafiku alusel (hommikused, päevased ja õhtused vahetused); tööpäevad on 4-8 tunnised.

Ootused kandidaadile

sulle meeldib töötada meeskonnas;
sa ei karda kiiret töötempot;
sa otsid lisatöö võimalust või väikest tööampsu;
kasuks tuleb inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

kohapeal personaalset väljaõpet;
toetavat ja nooruslikku tiimi;
karjääri- ja arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;
püsivat tööd Ülemiste keskuses;
tasustatud proovipäeva;
sporditoetust (Stebby).

Tööpakkumise number
#730171

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. september 2021
Kuulutus sisestati:
14. september 2021
ZARA Ülemistes otsib oma ägedasse OP tiimi osalise tööajaga (0,5) NOBENÄPPE! ZARA Ülemistes otsib oma ägedasse OP tiimi osalise tööajaga (0,5) NOBENÄPPE!

Apranga grupp on Baltimaade üks juhtivaid rõivaste jaemüüjaid. Kiiresti kasvava kauplusteketi igapäevaelu iseloomustavad dünaamiline keskkond, moeteadlikud ja professionaalsed töötajad, maailmakuulsad kaubamärgid ning moodi ja stiili hindavad kliendid.
Teiste hulgas esindatakse selliseid kaubamärke nagu Zara, Bershka, Mango, Armani Exchange, Burberry ja paljud teised.

Meie meeskond koosneb rohkem kui 2300 inimesest, kelle jaoks M O O D on E L U S T I I L. Me usume, et ettevõtte edu ja tulemused sõltuvad iga meeskonnaliikme panusest, mille tõttu väärtustame ja austame oma töötajaid ning tagame nende pideva arengu.

Mood on meie kirg! Kui ka Sinu oma, siis liitu meiega!

-APRANGA pere

Vaata rohkem