Värsked tööpakkumised

XS Mänguasjade kaupluse klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361930

Tööpakkumise number

361930

Töö kirjeldus

Otsime Tallinnas asuvatesse XS Mänguasjade kauplustesse müüjaid-klienditeenindajaid . Töö sobib hästi ka noormeestele. Peamisteks
tööülesanneteks
on:
• aktiivne suhtlemine klientidega
• klientide eeskujulik teenindamine
• kauba väljapanek

Nõudmised kandidaadile

Uuelt töötajalt ootame:
• kohusetundlikkust
• korrektsust ja täpsust
• aktiivsust, rõõmsameelsust
• head suhtlemisoskust
• arvuti kasutamise oskust
• eesti ja vene keele oskust vähemalt suhtlustasemel

Pakume kaasaegseid töötingimusi ja töötulemustele vastavat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
11. november 2014

Anvol OÜ on 1995 a asutatud ja Baltimaade juhtiv mänguasjade ja hulgi-ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Esindame Baltikumis maailmakuulsaid kaubamärke nende hulgas Hasbro, Disney, Mega Bloks. Samuti opereerime üle 20 kaupluse XS Mänguasjade ja Chicco kaubamärkide all. Meie peakontor asub Maardus, harukontorid on avatud Riias ja Vilniuses.
Vaadake lisaks www.anvol.ee.