Värsked tööpakkumised

Webmaster / Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184359

Tööpakkumise number

184359

Töö kirjeldus

- Disaini lahti lõikamine ja sellest XHTML/JavaScript veebilehe programmeerimine
- Klientide nõustamine pakutavate teenuste osas ning väiksemate projektide juhtimine
- Klientide koolitamine ning abistamine erinevate vabavaraliste sisuhaldustarkvarade kasutamisel

Nõudmised kandidaadile

Eeldame kandidaadilt:
- XHTML ja JavaScript tundmist väga heal tasemel
- Graafikaprogrammi Adobe Photoshop tundmist vähemasti algtasemel
- Oskust enda töömahtusid adekvaatselt hinnata ning dokumenteerida
- Soovi õppida kasutaja tasemel tundma erinevaid vabavaralisi sisuhaldustarkvarasid (Joomla, Drupal jne)
- Head suhtlemisoskust
Kasuks tulevad:
- Smarty templiitimismootori tundmist vähemasti keskmisel tasemel
- Vähemasti algteadmised PHP keelest.
- Eelnev töökogemus mõne sisuhaldustarkvaraga (Joomla, Drupal vms)

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- töökat ja abivalmis meeskonda
- korralikke töötingimusi
- arenguvõimalusi
- väärilist tasu tehtud töö eest

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
27. september 2009
Kuulutus sisestati:
21. september 2009
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + boonuseosa vastavalt tulemustele

3D STUUDIO OÜ on multimeedia ettevõte, kelle põhisuunaks on 3D esitlusmaterjalide tootmine ning tarkvaralahendused. Alustasime juba aastal 1999 kiirelt kasvaval internetimaastikul kodulehtede valmistamisega. Ajapikku oleme välja kasvanud mahukamate 3D visualiseerimistööde ja keerukamate tarkvara-arendusprojektide teostajaks, mille näiteks on edukalt juurutatud siseveebid, projektihaldus-tarkvara, e-äri lahendused jne.

WebFactory.ee on 3D Stuudio OÜ poolt pakutavate internetiteenuste kaubamärk, mis tegeleb e-poodide, kodulehtede, protaalide jne. loomisega peamiselt valmiskujunduste baasil ning klientide kodulehtede haldamise/hooldamisega. Seoses projektide mahu kasvamisega otsime oma kollektiivi energilist ja positiivset inimest, kes suudab kiiresti õppida ning loovalt töötada kaotamata seejuures motivatsiooni ja korrektsust.