Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325086

Võtmeklientide müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne kooli-ja kontorikaupade, pakkematerjali ning majapidamiskaupade pakkumine ja müümine
  • Müügiprotsesside koordineerimine, kliendisuhte kindlustamine ja haldamine
  • Läbirääkimiste pidamine kliendi tellimuste, ostude, müügimahu ja sortimendi osas
  • Müügikampaaniate planeerimine, korraldamine ja analüüsimine
  • Müügieesmärkide seadmine, tulemuste mõõtmine ja analüüsimine, aruandlus

Ootused kandidaadile

  • Aus, usaldusväärne, täpne ja kohusetundlik
  • Professionaalne müügimees või inimene, kes soovib selleks saada
  • Hea suhtlemis-, veenmis- ja enesekehtestamise oskusega läbirääkija
  • Iseseisva, loova ja analüütilise mõtlemisega
  • Algatusvõimeline ning valmis lahendama keerulisi olukordi

Väljakutseterikast tööd edasise karjäärivõimalusega, kliendibaasi ja toetavat meeskonda ning tulemustele vastavat töötasu. Tööks vajalikud vahendid ja ametiauto.

Tööpakkumise number
#325086

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. november 2013
Kuulutus sisestati:
8. november 2013

AS EPP tegutseb alates 1991. aastast ja on tuntud hulgikaubanduse turul kooli-, kodu- ja tervisekaupade atraktiivse tooteportfelli ja kvaliteetse logistikateenuse poolest. Meie missiooniks on rikastada jaekaubandust maailmas tuntud kvaliteetsete toodetega ja tagada nende kättesaadavus kaubandusvõrgust. Firma kontor asub asub Viljandimaal, Karksi-Nuias ja aktiivsed müügiesindajad tegutsevad Eesti erinevates maakondades.

Vaata rohkem