Värsked tööpakkumised

Võtmekliendijuht (tootmine, tööstus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186320

Tööpakkumise number

186320

Töö kirjeldus

• Võtmeklientidega pikaajaliste partnersuhete loomine ja eesmärgipärane juhtimine
• Võtmeklientide nõustamine koolitus- ja konsultatsioonivajaduste kaardistamisel ja arendusprogrammide väljatöötamisel
• Müügipakkumiste koostamine ja klientidega kokkulepete saavutamine
• Arendusprojektide sh projektimeeskonna juhtimine
• Uute tooteideede väljapakkumine
• Müügianalüüside- ja plaanide koostamine

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt bakalaureuse kraad, teadmised turundusest, andragoogikast
• Tootmis- või tööstusettevõttes töötamise kogemus vähemalt 2 aastat
• Projektijuhtimis- ja müügikogemus B2B sektoris
• Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, hea vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
• Isikliku auto kasutamise võimalus
• Töötamine täistööajaga Tallinnas
• Hea orienteerumine eesti majanduses toimuvaga
• Huvi inimeste ja organisatsioonide arendustemaatika vastu
• Võime ja tahe juhtida kliendisuhteid/ koolitajaid/ konsultante toetades nende arengut
• Vajadus saavutada eesmärke ja nende nimel järjekindlalt tegutseda
• Initsiatiivikus ja enesekindlus

• Huvitavaid koostööprojekte arengule orienteeritud organisatsioonidega
• Koostööd eesti juhtivate ekspertide, koolitajate ja konsultantidega
• Täiendkoolitust
• Toetavat meeskonda
• Motiveerivat palgasüsteemi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2009
Kuulutus sisestati:
3. november 2009

  • ARIKO on koolitus- ja konsultatsiooniteenuste pakkujana edukalt tegutsenud juba üle 30 aasta.
    Pakume tootmis- ja tööstusettevõtetele ning avalikule sektorile arendusprogramme protsesside, inimeste ja iseenda efektiivsemaks juhtimiseks.
    Meie eelis seisneb arendusprogrammide terviklikkuses st edu saavutamiseks peame oluliseks kõigi kolme kompetentsivaldkonna tasakaalustatud arendamist.
    Meie visioon on olla üks eelistatud arenduspartneritest ettevõtetele ja organisatsioonidele, kelle edu võtmeks on protsesside efektiivne korraldamine.

  • ARIKO AS emafirma, Invicta AS, on rahvusvahelise koolitus- ja konsultatsioonikontserni Finnish Consulting Group Ltd liige. Käesoleval ajal toimub Ariko AS ja Invicta AS ühinemisprotsess, mis lõpeb seisuga 31.12.2009. Ühinemise tulemusena tekib kahele kaubamärgile, ARIKO ja Invicta, ühine juriidiline isik Invicta AS.