Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627573

Võtmekliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:
- kaupade müük klientidele läbi meie kaupluste ja partnerite ladude;
- uute kliendisuhete loomine;
- müügipotentsiaali välja selgitamine;
- eesmärkide püstitamine;
- oodatavate tulemuste saavutamine.

Nõudmised kandidaadile

Millised oskused ja teadmised on meile vajalikud?
- visioon, kuidas saada parimaks;
- enesekindlus ja julgus leida uusi kontakte;
- kogemus suurklientidega suhtlemisel;
- läbirääkimisteks vajalikud oskused;
- väga hea enesemotiveerimine ja eesmärgistamine;
- praktiline kogemus keeruliste ülesannete lahendamisel;
- kogemus, mis on sind karastanud;
- soov lahendada ambitsioonikaid ülesandeid.

Mida meie Sinult ootame?
- eesmärgile vastavaid tulemusi ja nende ületamist;
- julgust võtta vastu ja lahendada keerulisi ülesandeid;
- järjepidevat ja teadlikku arengut;
- ettepanekuid parendusteks.

Ettevõte pakub

Mida meie Sinule pakume?
- väljakutseid ja isiklikku arengut võimaldavaid ülesandeid;
- hasarti ja põnevust igasse tööpäeva;
- juhte, kes toetavad Sind eesmärkide elluviimisel;
- enesearendamise võimalusi organisatsiooni sees;
- palka vähemalt 2500 eurot bruto kalendrikuus.

Lisainfo

Ühendust võtame vaid valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#627573

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
14. november 2019

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris. Rahvusvahelisel DIY - kontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu 13 kaupluses üle Eesti. Ettevõttes töötab ligi 500 inimest ning meid ühendavad väärtused on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem