Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606315

Võrguhalduse insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Santa Monica Networks AS on regiooni juhtivaid IT taristu integraatorfirmasid, mis kuulub Elisa kontserni. Aitame oma klientidel säästa aega ja raha pakkudes neile usaldusväärseid lahendusi andmekeskuste, võrgulahenduste, turva- ja sidelahenduste alal. Vaata ka www.smn.ee.

SMN Tugiteenistuse (SMN NOC) klientideks on enamasti suurettevõtted, mis asuvad Soomes ja Eestis. Võrguhalduse (NOC) insenerid ja spetsialistid puutuvad igapäevaselt kokku maailma juhtivate võrgutootjate toodetega (Cisco, Juniper, Palo Alto, Check Point, Fortinet jne) ning paljude erinevate tehnoloogiatega, nt WLAN, VoIP, VPN, tulemüürid, veebikiirendid.

Seoses töömahu suurenemisega otsime Santa Monica Networks NOC meeskonda VÕRGUHALDUSE INSENERI.

Sinu tööülesanneteks on meie klientide arvutivõrkude (SantaCare teenuste) haldus, kliendisuhtlus ja teenuspalvete täitmine, probleemide kiire ning asjatundlik lahendamine.

Ootused kandidaadile

Võrguhalduse insenerina töötades on olulised professionaalsed teadmised arvutivõrkudest ning varasem töökogemus võrguseadmetega, hea eesti ja inglise keele oskus (suuline ja kirjalik), hea suhtlemisoskus, koostöövõime, stressitaluvus ning täpsus ja kohusetundlikkus, valmisolek vahetustega tööks (sh öövalved). Kasuks tuleb CCNA, JNCIA-Junos või muu sarnase sertifikaadi olemasolu.

Ettevõte pakub tööalast väljaõpet kogenud ekspertide juhendamisel, ettevõttesiseseid arenguvõimalusi, rahvusvahelist töökeskkonda, konkurentsivõimelist töötasu.

Pakub huvi? Kandideeri töökuulutusele lisatud lingi kaudu hiljemalt 28. juulil 2019.
Värbamisprotsessi viib läbi personaliettevõte Manpower.
Lisainfo: www.manpower.ee, tel: 630 6565.

Tööpakkumise number
#606315

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2019

Manpower on 1948. aastal USA-s asutatud rahvusvaheline innovatiivseid personalilahendusi pakkuv ettevõte, mis tegutseb 80 riigis ja on enam kui 3,100 kontoriga juhtiv oma ala ettevõte maailmas. Läbi Manpoweri´i leiab tööd üle 3,4 miljoni inimese aastas. Manpower’i pakutavad teenused hõlmavad kogu personalivaldkonda töötajate hindamisest, värbamisest ja rentimisest kuni outsourcing`u ja konsultatsioonideni ning Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

Manpower’i globaalne võrgustik annab meile võimaluse teenindada oma kliente kõikjal maailmas, ilma et klient peaks selleks ise sobivaid kontakte otsima. Manpower’i tihe koostöö Baltimaades on garantiiks, et suudame oma kliente teenindada ühtviisi kvaliteetselt kõigis kolmes riigis. Oleme oma äritegvuses vastutustundlikud ning keskendudes nii sellele, mida me teeme kui ka sellele, kuidas me seda teeme, on Manpower saanud mitmeid auhindu ning tunnustusi. Eestis oleme saavutanud Jätkusuutliku ettevõtluse indeksis kuldtaseme.

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2018

World´s Most Ethical Companies 2018

Vaata rohkem