Värsked tööpakkumised

Võrguarengu projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 247637

Tööpakkumise number

247637

Töö kirjeldus

Sellel ametikohal töötades juhid võrgu ehitusprojekte ja sellega mängid olulist rolli elektrivõrgu arengus:

  • teostad kõik vajalikud projektijuhtimise toimingud elektrivõrgu investeeringuobjektide väljaehitamiseks alates tehnilise lahenduse koostamisest
  • esitad tellimused alltöövõtjatele ja koostööpartneritele
  • koordineerid projekti ehitustööd, vastutad nende kvaliteedi ja tähtaegade eest
  • haldad kogu projektiga seotud dokumentatsiooni, jälgid toimingute seadustatust
  • võtad tööd kvaliteetselt vastu, viid projekti eduka lõpuni tagades sellega kliendi rahulolu

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sul on energeetikaalane kõrgharidus
  • Sul on projektijuhtimiskogemus tehnilises valdkonnas; elektrialane töökogemus on suureks eeliseks
  • omad B-pädevust ja kõiki eeldusi A-pädevuse saamiseks
  • oled arvutiga „Sina – peal“
  • valdad eesti keelt väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas, inglise ja vene keelt suhtlustasandil
  • Sul on B-kategooria juhiload
  • oled hea organiseerimisvõimega, iseseisev, täpne, suurepärane läbirääkija, otsustus- ja vastutusvõimeline, orienteeritud meeskonnatööle

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • mitmekülgset ja arendavat tööd
  • asjatundlikku ja toetavat meeskonda
  • võimalust osaleda jaotusvõrgu elektrivõrgu kujundamisel

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2012

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaotusvõrgu arendus-ehitus osakond pakub nii terviklahendusi, kui üksikuid tegevusi võrgu- ja liitumisinvesteeringute realiseerimisel, alates võrgu planeerimisest, tehniliste lahenduste koostamisest, kliendile liitumispakkumiste koostamisest kuni uue liitumispunkti või võrgu väljaehitamiseni.