Värsked tööpakkumised

Võlanõudja / Jurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238818

Tööpakkumise number

238818

Töö kirjeldus

Menetluses olevate nõuete sissenõudmine telefoni ja kirja teel. Võlgaste kontaktandmete otsimine; kokkulepete ja maksegraafikute sõlmimine; juriidilise hariduse
olemasolul ka kohtus esindamine.

Nõudmised kandidaadile

Aktiivsus, järjepidevus, sihikindlus, suhtlemisoskus. Kasulik oleks võlaõigusseaduse tundmine.

Motiveerivat töötasusüsteemi, mugav kontor Tallinna kesklinnas, võimalus algajale juristile näitamaks oma oskuseid.

Lisainfo

vb(ät)creditinkasso.com +372 521 OOO3

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
7. september 2011

Credit Inkasso OÜ on täielikult Eesti erakapitalil põhinev inkassoteenuseid osutav osaühing, mille eesmärgiks on pakkuda igale Kliendile teenust, mis on
orienteeritud saavutustele ning tulemustele. Me pakume Teile professionaalset ja usaldusväärset abi võlgnevuste sissenõudmisel erinevate lahenduste kaudu.
Oleme tõusnud kiiresti üheks tulemuslikumaks inkassoteenuse pakkujaks.