VISUAL MERCHANDISER – KLIENDIKONSULTANT Solarise Keskuses VIP9

HEMTEX AB EESTI FILIAAL

Tööpakkumise number

624897

Hemtex AB Eesti Filiaal VISUAL MERCHANDISER – KLIENDIKONSULTANT Solarise Keskuses

Töö kirjeldus

Lood esmase kontakti klientidega, oled neile toodete valikul abiks oma professionaalse nõuga, pakud klientidele positiivseid emotsioone ja meeldejäävat teeninduskogemust. Töötad koos kaupluse juhataja ning regiooni Visual Merchandiseriga (dekoraatoriga) ühiste eesmärkide nimel, planeerid kampaaniad, teostad väljapanekud ja vastutad hooajamuudatuste eest.


Nõudmised kandidaadile

Ettevõte ootab Sind oma meeskonda, kui oled julge, algatusvõimeline ja avatud silmaringiga sisustushuviline. On hea, kui omad ettekujutust Visual Merchandiseri tööst, oled teistega arvestav, aus ja kohusetundlik ning lisaks rõõmsameelsele olekule valmis panustama ettevõtte arengusse ja valdad heal tasemel eesti keelt.


Ettevõte pakub

Sul on võimalus töötada rahvusvahelises ettevõttes, mis pakub Sulle head töökeskkonda, sõbralikku meeskonda, mitmekülgseid tööülesandeid ning võimalust töötada osalise koormusega paindliku graafiku alusel.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
18. november 2019
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2019
Soovin kandideerida

VISUAL MERCHANDISER – KLIENDIKONSULTANT Solarise Keskuses


HEMTEX AB EESTI FILIAAL

CV Keskuse kliendiks on Põhjamaade suurim kodutekstiilide müügikett Hemtex. Tegemist on Rootsi ettevõttega, kellel on rohkem kui 140 kauplust Rootsis ja Soomes ning 5 Eestis. Klientidele pakutakse Skandinaavialiku disainiga kaasaegseid ja kvaliteetseid kodusisustustooteid.

Avan ettevõtte profiili