Virnastaja/tõstukijuht (E-R hommik/õhtu vahetustega, Loomäe tee 13)
Tööpakkumise number #813056

Itella Estonia OÜ
Jüri / Aruküla, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • saabunud kaupade kontroll

  • paigutamine riiulitesse (kuni 9m kõrgusele) aadresside järgi

  • tellimuste komplekteerimine

  • väljuva kauba toimetamine laadimisalasse

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus virnastaja/tõstukijuhina

  • tõstukijuhi lubade olemasolu

  • valmisolek töötamiseks graafiku alusel (E-R 6:30-14:30 ja E-R 14:30-22:30)

  • ausus, täpsus, kohusetunne

Ettevõte pakub

  • tööks vajaliku väljaõppe
  • kaasaegsed töövahendid
  • transport Tallinna (Õismäe/Mustamäe, Kopli/Kesklinn, Lasnamäe) ja Maardu suunal

Töökoht asub:

Loomäe tee 13 Lehmja küla Rae vald Harjumaa (Jüri aleviku lähedal)

Tööpakkumise number
#813056

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
13. september 2022
Virnastaja/tõstukijuht (E-R hommik/õhtu vahetustega, Loomäe tee 13) Virnastaja/tõstukijuht (E-R hommik/õhtu vahetustega, Loomäe tee 13)

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
Підходить і для українців
TÕSTUKIJUHT-VIRNASTAJA/ВОДИТЕЛЬ ПОГРУЗЧИКА-ШТАБЕЛЕР BALTIC LOGISTIC SOLUTIONS OÜ
1313 - 2000 €/kuus
TÕSTUKIJUHT-VIRNASTAJA/ВОДИТЕЛЬ ПОГРУЗЧИКА-ШТАБЕЛЕР BALTIC LOGISTIC SOLUTIONS OÜ • Harjumaa
Rae
2 näd. tagasi
LAOTÖÖTAJA-TÕSTUKIJUHT Hilding Anders Baltic AS
9 - 10 €/tunnis
LAOTÖÖTAJA-TÕSTUKIJUHT Hilding Anders Baltic AS • Harjumaa
Jüri / Aruküla
nädal tagasi
TÕSTUKIJUHT Saku Õlletehase AS
1250 - 1500 €/kuus
TÕSTUKIJUHT Saku Õlletehase AS • Harjumaa
Harjumaa
TÕSTUKIJUHT (SÜGAVKÜLM) Coop Eesti Keskühistu
Alates 1360 €/kuus
TÕSTUKIJUHT (SÜGAVKÜLM) Coop Eesti Keskühistu • Eesti
Eesti
ВОДИТЕЛЬ ПОГРУЗЧИКА Barona Eesti OÜ
Alates 1500 €/kuus
ВОДИТЕЛЬ ПОГРУЗЧИКА Barona Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki