VIRNASTAJA TÕSTUKIJUHT (E-R hommik/õhtu vahetustega töö, Jüri aleviku lähedal)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 592833

Tööpakkumise number

592833

Töö kirjeldus

- saabunud kaupade kontroll, paigutamine riiulitesse (max 9 meetrit)
- tellimuste komplekteerimine
- väljuva kauba toimetamine laadimise alasse

Nõudmised kandidaadile

- NB! oluline on lükandmast-virnastaja juhtimise kogemus
- laotöö kogemus (komplekteerimine)
- tõstukijuhi kutsetunnistuse olemasolu soovituslik
- eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- töötasu 1100 kuni 1200 eur
- põhjalik väljaõpe (2-3 nädalat)
- kaasaegne töökeskkond ja turvalised töövahended ( sh turvajalanõud, suvised ning talvised tööriided)
- haiguslehe kompenseerimine teisest päevast alates, isikliku elu sündmuste toetus, meelespidamine tähtpäevadel
- kaasaegne töökeskkond usaldusväärse ja eduka tööandja juures
- tööaeg vahetustega, tööpäeviti 6:30-14:30 ja 14:30-22:30 (üks nädal hommikul, teine nädal õhtul, nädalavahetused ja riiklikud pühad vabad)
- tööandja tasuta transport Tallinnast ja Maardust (asume Loomäe tee 13 Lehmja küla Rae vald Harjumaa, 1km Jüri alevikust)

NB! ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. mai 2019
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 1100 kuni 1200 EUR kuus

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.