Virnastaja-/tõstukijuht (E-R, 08:00-16:30)
Tööpakkumise number #801902

Itella Estonia OÜ
Jüri / Aruküla, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Uues ametis kuuluvad Sinu tööülesannete hulka saabunud kaupade kontroll, paigutamine riiulitesse (kuni 9m kõrgusele) aadresside järgi, tellimuste komplekteerimine, väljuva kauba toimetamine laadimisaslasse.

Ootused kandidaadile

Liitu meie kollektiiviga, kui oled:

aus, täpne, kohusetundlik

räägid suhtlustasandil eesti keelt

varasemalt töötanud tõstukijuhina ja sul on tõstukijuhi load

Ettevõte pakub

Sind ootavad

töötasu alates 1100-1300 eurot

tööks vajalik väljaõpe kohapeal, toetavad kolleegid ja kaasaegsed töövahendid

Tööpakkumise number
#801902

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. august 2022
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2022
Virnastaja-/tõstukijuht (E-R, 08:00-16:30) Virnastaja-/tõstukijuht (E-R, 08:00-16:30)

Itella Estonia on Soome Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte ning tunnustatud tööandja logistika sektoris. Itella Estonia pakub erinevaid logistikalahendusi, pakiautomaatide teenuseid ja Posti Grupi IT arendust. Lisaks kuulub Itella Estonia alla Posti teenuskeskus (Posti Service Center), mis toetab finants -, hanke -, müügi - ja klienditoe protsesse.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
TÕSTUKIJUHT (TAVALADU) Coop Eesti Keskühistu
TÕSTUKIJUHT (TAVALADU) Coop Eesti Keskühistu • Harjumaa
Harjumaa
VIP 2
Veebipõhine värbamine TÕSTUKIJUHT LOGISTIKA PLUSS OÜ
1250 - 1350 €/kuus
2
Veebipõhine värbamine
TÕSTUKIJUHT LOGISTIKA PLUSS OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
TÕSTUKIJUHT - JÄÄTMETE VASTUVÕTJA Epler & Lorenz AS
TÕSTUKIJUHT - JÄÄTMETE VASTUVÕTJA Epler & Lorenz AS • Tallinn
Tallinn
3 p. tagasi
TÕSTUKIJUHT Tamro Eesti OÜ
3 p. tagasi
TÕSTUKIJUHT Tamro Eesti OÜ • Harjumaa
Harjumaa
VIP 1
Підходить і для українців
TÕSTUKIJUHT Fors MW AS
1100 - 1400 €/kuus
1
TÕSTUKIJUHT Fors MW AS • Harjumaa
Saue
Vaatan kõiki