Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803951

VIP klientide teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- VIP teenuste pakkumiste koostamine, tellimuste vastu võtmine ning registreerimine
- Tallinna Lennujaama VIP klientide kõrgetasemeline teenindamine, kvaliteetse teenuse osutamine ja parimate lahenduste pakkumine
- ametlike visiitide puhul diplomaatilise protokolli, etiketi ja lennundusjulgestuse meetmete täitmine. Kõikide seadusega ette nähtud riiki sisenemise või riigist lahkumisega seotud protseduuride täitmise jälgimine
- VIP ruumide ettevalmistus teenuse osutamiseks ning korrasoleku tagamine
- toidu serveerimine, väljapanek ning nõude koristamise korraldamine
- Töö on vahetustega, graafiku alusel

Ootused kandidaadile

- väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus eesti ja inglise keeles, vene keeles oskus tuleb kasuks
- vähemalt gümnaasiumitaseme haridus või valdkonda toetav kutseharidus
- Väga hea suhtlemis ning organiseerimisoskus, proaktiivsus ja paindlikkus
- eelnev töökogemus teenindusvaldkonnas
- B-kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

- põnevat VIP teeninduse alas
- toetavaid kolleege ja hubast töökeskkonda Tallinna lennujaamas
- vormirõivaid ja jalanõusid
- soodsaid võimalusi sportimiseks ja tervise edendamiseks, ühiseid sündmusi
- 7 päeva tasulist lisapuhkust aastas
- autoga tööl käies saad selle mugavalt ja tasuta parkida töötajate parklas
- vahetustega tööd - lennujaam on avatud 24/7

Tööpakkumise number
#803951

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2022
Kuulutus sisestati:
8. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem